Fit,  Zdraví a sport

Proč jsou elektrické koloběžky hitem poslední doby?

Elektrokoloběžky jsou skutečným fenoménem, neboť představují rychlý a levný dopravní prostředek, s nímž se svižně dopravíte jak po městě, tak v přírodě. Ušetříte tak nejen finance, neboť stále stoupající ceny pohonných hmot jsou v posledních měsících velmi aktuální, ale též čas. Proč se nervovat v zácpě při cestě do práce, když tam můžete dojet zcela bez potíží?

Důvody, které vás přesvědčí

Elektrické koloběžky, jež pořídíte u autorizovaného prodejce Unicooltech, jsou mimořádně bezpečné a 100% spolehlivé. Dle svého typu jsou uzpůsobené jak městské dopravě, tak přírodnímu terénu. Navíc jsou snadno ovladatelné, mají vysoký výkon a praktickou skladnost. Právě možnost složení elektrokoloběžky z ní dělá perfektní dopravní prostředek pro pohyb ve městě, neboť v případě potřeby ji bez potíží vezmete i do MHD. Kromě toho máte vyřešeny potíže též se složitým parkováním. Nikde nebude překážet, dá se jednoduše zamknout.

Podle čeho vybírat?

Při pořízení elektrické koloběžky věnujte pozornost 3 základním parametrům. Jimi jsou výkon, maximální rychlost a kapacita baterie neboli dojezd. Pro rekreační jízdu po městě si vystačíte s rychlostí 20-25 km/h a výkonem do 500 W. Plánujete-li vyrážet též do náročnějších terénů, vsaďte na Dualtron achilleus 60v35ah lg s dojezdem min. 85 km a rychlostí pohybující se kolem 50 km/h.

Je to hlavně zábava

Elektrické koloběžky si rozumí nejen se životním prostředím, ale hlavně dostanou do přírody i ty největší lenochy. Tento zábavný pobyt na čerstvém vzduchu utuží vaše zdraví a zlepší kondici hlavně u osob se sedavým zaměstnáním. Za zmínku rovněž stojí pozitivní vliv na psychiku, neboť jízda na elektrokoloběžce vám krásně pročistí hlavu. Jak je patrné, elektrická koloběžka je skutečným parťákem na kratší trasy i delší výlety.

Napsat komentář