Fit,  Zdraví a sport

Jak se dostat do formy s doplňky stravy?

Máte pocit, že vás léto nějak zmáhá? Není nic snazšího, než se dostat do formy s pomocí doplňků stravy. Jaké vitamíny jsou v létě nejprospěšnější?

Doplňky stravy – spolehlivé přírodní produkty

Pokud tělu chybí vitamíny, minerály, jsou nejlepší přírodní produkty, protože souzní s organismem. Takové doplňky stravy jsou nejlepší. Co vás může trápit v létě? Třeba křeče. V letních měsících jsme totiž hodně sportovně aktivní. Plaveme, běháme, jezdíme na kole. Naše svaly dostávají zabrat a někdy ten nápor nesnesou. Pak nás v pohybu limitují křeče. Vsaďte proto na doplňky stravy s hořčíkem. Například v kombinaci s vitamínem B6 pomáhá nejen u náhlých křečí, ale je skvělý i pro regeneraci po cvičení. B6 podporuje i činnost nervové soustavy, navíc přispívá k regulaci hormonální aktivity, a také posiluje imunitu i tvorbu červených krvinek. Skvělé doplňky minerálů poskytuje HOŘČÍK + B6 od výrobce NATURVITA.

Krása a zdraví – vitamíny a minerály

Doplňky stravy se však nemusí vztahovat na ryze zdravotní obtíže, jako jsou zmíněné křeče. Podstatná je i krása. V létě nás totiž mohou trápit i padající vlasy, nedobrý stav nehtů či kůže. Pokud to na sobě pozorujete, pořiďte si BIOSIL H s hyaluronátem sodným, výhodně jej můžete pořídit opět od již zmiňované společnosti NATURVITA. Obsahuje biotin, jež přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky i sliznic. Také kyselinu pantothenovou, která umí povzbudit, když jste unavení. A kyselina hyaluronová je známá. Je sama o sobě přítomná v pokožce, kde chrání před bakteriemi, také ji najdeme v chrupavkách nebo očním sklivci a spolu s kolagenem tvoří základ organické části kostí. V neposlední řadě má regenerační účinky, takže díky ní stárneme pomaleji.

Napsat komentář