Fit,  Zdraví,  Zdraví a sport

Vyzkoušejte nejlépe vybavené fitness centrum

Hledáte místo, kde najdete prostor pro posilování, bench, kardio i jógu? Poté si dopřejete zasloužený relax? Pak otestujte nejlépe vybavené fitness centrum u nás.

Fitness Ostrava – cardio i osobní trénink

Kdo miluje fitness, bude zde jako v ráji. Fitness Ostrava je vybavené těmi nejlepšími stroji a stejně tak zde naleznete pestrý výběr zón. Zpočátku na vás čeká cardio zóna, která rozehřeje vaše svaly, jež budou připravené na pořádné posilování či osobní trénink. Svoji kondici potrénujete na běžeckých pásech, spinnigu, rotopedu, elipticalech, orbitrecíh a dalších strojích, kterých je tu spousta a na každého se dostane. Chcete víc? Heat Ostrava je tu přesně pro vás. Jde o program, kdy na speciálním stroji chodíte, ale jste vystavováni různé zátěži. Takový záběr umožní trénovat každému, i těm lidem se zdravotním omezením. Zkuste také veslovací trenažery, nabízí se vzpírání Ostrava, svoji formu otestujte v aerobním combat sálu, kde se konají skupinové lekce s instruktorem. Samozřejmě nesmí chybět kruháče, body rock a fitbox.

Nejlepší funkční zóna Ostrava

Od začátku až do konce zde pracujete se svým tělem. Je zde i funkční zóna Ostrava. Nabízí se vám atletické dráhy, nejmodernější vybavení s hrazdami, gymnastickými kruhy, lany nebo vibrační plošiny. Ne každý však fandí tvrdému tréninku, někdo se chce protáhnout. Pak se nabízí jóga. A až budete na konci, odměňte se relaxací. To vše nabízí Fit Park, největší české fitness centrum. Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou, takže se vám bude cvičit skvěle v létě i zimě. Fitness centrum má rozlohu 2 200 m². Konkrétně zde najdete více než 160 strojů světových značek, nejširší vybavení od strojů, pomůcek až po prostory typu posilovny, zóny a kurty. Zde si opravdu najde každý nadšenec do sportu to své místo, ať cvičíte několik let, nebo teprve začínáte.

Napsat komentář