Bydlení,  Zprávy

Ušetřete s recyklovatelnými plastovými kontejnery

Recyklovatelné obaly jsou dnes trendem v odvětví obalového řešení. Ať už se jedná o potravinářský průmysl, zemědělství, průmyslovou výrobu, automobilový průmysl či maloobchod, představují kontejnery ideální způsob pro přepravu a uchovávání materiálu, zboží a výrobků.

Levné a hygienicky nezávadné kontejnery

V čem spočívají výhody recyklovatelných plastových kontejnerů? Výroba kontejnerů je nastavená tak, aby všechny staré a již nepoužitelné kusy neskončily vyhozením, ale mohly být dát použité. Přepravní kontejnery mohou být recyklovány, a díky nejnovějším inovacím následně použity pro všechny původní účely. Vysoká teplota při procesu vstřikování plastů eliminuje jakékoliv riziko mikrobiologické kontaminace. Nový, recyklovaný kontejner je tak vysoce hygienický. Kromě neodmyslitelných pozitiv pro životní prostředí jsou recyklovatelné kontejnery také levnější alternativou.

Šetřete i místem

Tyto velmi kvalitní kontejnery se vyrábí v několika různých variantách. Svojí praktičností vynikají skládací kontejnery, které díky dobrým stohovacím vlastnostem šetří místo (a tím i další náklady) v plném i složeném stavu. Jejich nosnost přitom dosahuje až 750 kg. Existují také speciální kontejnery pro převážení tekutých potravin a nápojů nebo naopak pevných předmětů s vysokou hmotností.

Obraťte se na specialistu na výrobu plastových kontejnerů

Společnost Schoeller Allibert je výrobce kontejnerů, specializující se na široké spektrum odvětví (viz výše). Snaží se jít cestou inovací, a to právě v oblasti recyklovatelných plastových obalů. Pyšní se jejich vysokou kvalitou, odolností a udržitelností. Kontejnery samy o sobě nejsou nijak těžké, dokáží však snést i velmi těžký náklady. Pokud byste si nevybrali ze standardně nabízených kontejnerů, neváhejte se ozvat s vašimi vlastními požadavky a Schoeller Allibert vám nabídne řešení na míru.

Napsat komentář