Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Internet vám doma občas vypadává, někdy běží strašně pomalu a kolikrát musíte čekat, než se vám vůbec načte webová stránka? Je na čase s tím něco dělat. Žijeme totiž v 21. století, kde rychlý internet může značně zjednodušit život.

Spousta lidí raději přežívá na pomalém a vypadávajícím internetu. Nechce se jim zařizovat nové připojení, navíc se bojí, že rychlý internet bude drahý. Není to pravda. I rychlé připojení dnes seženete za dostupnou cenu. A i kdyby byl třeba o stovku měsíčně dražší, vyplatí se, protože…

Potřebujete ho k práci i k výuce

Právě v posledních měsících spousta českých domácností objevila limity svého internetu. Videohovory jsou na připojení dost náročné, obzvlášť když je provozuje několik členů domácnosti ve stejnou chvíli. Chcete-li svým dětem dopřát klidnou výuku, bez dobrého připojení to prostě nepůjde.

Nabídne nekonečné multimediální zážitky

S pomalým internetem dlouho trvá, než se vám stáhne video. Když se díváte online, kolikrát musíte čekat, než se video načte. S rychlým připojením je tohle všechno jako mávnutím kouzelného proutku, takže můžete sledovat online pořady. Případně se nabízí také internetová televize, která vás zbaví povinnosti kupovat neustále nové set-top boxy či televize s každou změnou technologie vysílání. Internetová televize je navíc pohodlnější – umožňuje dívat se na pořady později, stopnout si pořad, když si potřebujete odskočit, apod.

Připravíte se na chytrou domácnost

Zapnout si klimatizaci už při cestě z práce. Roztáhnout rolety rovnou z postele. Podívat se z dovolené, co se děje u vás na zahradě. Všechno tohle je možné, chytrá domácnost je realitou. Potřebuje však stabilní internetové připojení, všechny chytré prvky spolu komunikují přes internet.

A těch důvodů, proč si zařídit rychlý internet, je samozřejmě daleko více. Jedním z nich může být třeba i pohodlnější nakupování online – na to ženy obvykle slyší. Zlákali jsme vás? Podívejte se na https://www.nej.cz/, kde nabízí internet s rychlostí až 1000 Mb/s.

Napsat komentář