Bydlení

Tři byty, kvůli kterým se oplatí sáhnout na úspory

Plánujete koupit nové rodinné bydlení a pořád se nemůžete rozhodnout? Nestěhujte se za Prahu! Ani se neuvažte k příliš náročné péči o velkou vilu nebo dům. Představím vám několik bytů, které plně uspokojí vaši touhu po skvělém rodinném bydlení.

V řadě nových developerských projektů, ale i v nově adaptovaných pražských historických budovách, vznikly luxusní byty, které umí oslovit i ty nejnáročnější. Bydlení v nich zcela zásadně pozvedne kvalitu vašeho života. Jde o prestižní lokality v samotném centru metropole, nebo na lukrativních adresách. Pojďte se zamilovat do toho svého.

Mezonet v centru Prahy

Skutečně přímo v centru Prahy 1, v Dlážděné ulici, je k dispozici unikátní mezonet 4+kk s terasou. Celková plocha je 321 m2, z toho podlahová 177 m2. (Součástí je i garážové stání.) Jenom samotný obývací pokoj s kuchyní má dohromady přes 85 m2. Ale rozhodně nejde jen o rozlohu.

Byt se nachází v nádherném domě z 19. století, který návrhl architekt Václav Sigmund. Nově adaptované prostory budovy nyní nabídnou 35 nových bytů a k tomu sedm komerčních prostor. Je to ideální bydlení pro každého, kdo chce být skutečně v centru dění. Obklopen ruchem velkoměsta, kulturou i úžasnou atmosférou. Byt v Dlážděné ulici nabízí Pražská správa nemovitostí.

TIP: Informace o všech nabídkách firmy najdete na stránkách https://www.psn.cz/.

Byt pro rodinu uprostřed Prahy

Skvělé rodinné bydlení – to je i další byt v centru Prahy. Tentokrát v Opletalově ulici. Byt 3+kk má celkovou plochu 113 m2, z toho je 87 m2 podlahová plocha. K bytové jednotce náleží nejen velká terasa, ale i samostatný balkon. Je součástí Rezidence Opletalova. Byt je komfortně zmodernizován. Nechybí klimatizace či prosklený výtah. Úžasné možnosti nabízí vysoké stropy. Ve dvorní části jsou byty obestavěny pavlačemi, které poskytují nádherný výhled do vnitrobloku s udržovanou zelení. Prodej bytu Praha Opletalova ulice je opět v kompetenci PSN.

Pronajměte si nádherný byt na Vinohradech

Pokud se nechcete koupí bytu uvázat na jedno místo, bydlení si pouze pronajměte. PSN pronajímá například nádherný vinohradský byt 3+1 v Laubově ulici. Podlahová plocha bytu je 108 m2. Byt se nachází ve staré cihlové zástavbě a prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Součástí vybavení jsou nové podlahy, prakticky a luxusně řešená koupelna s vanou a sprchovým koutem, komfortní vestavěné skříně, kuchyně s vestavěnými spotřebiči i designové prosklené dveře, které sahají až po strop. Do bytu si už nastěhujete jenom individuální kusy nábytku. Byt působí velice příjemně. Bílý vestavěný nábytek jej prosvětluje, nádherné dřevěné podlahy vnáší do interiéru přírodní prvky.

Tip: Hledáte pronájem bytu Praha? I v tomto případě vám pomůže PSN.

Napsat komentář