Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Zařízení pro chytrou domácnost bývají obvykle mužskou doménou. Jenže i ženy si rády hrají. Na tom, jestli jste či nejste technický typ, přitom vůbec nezáleží. Spoustu chytrého vybavení domácnosti můžete bez potíží ovládat s pomocí aplikace v telefonu. Dokonalým příkladem je třeba bezdrátové osvětlení Philips Hue.

Chytré osvětlení Philips Hue svou inteligenci navenek nijak neprojevuje. Lze si zakoupit žárovku, svítící pásek nebo přímo svítidlo. Třeba lampu si pravděpodobně zapojíte do elektřiny i sama, našroubovat žárovku vám vaše drahá polovička jistě pomůže. Možná bude nutné, aby poradila i s počátečním nastavením, ovšem pak už budete Philips Hue ovládat jednoduše ze svého telefonu.

Co všechno chytré osvětlení umí?

Doma si s ním užijete spoustu zábavy. Umí se například synchronizovat s tím, co si pouštíte v televizi či na počítači, a tak vám doma pomůže vytvořit romantickou atmosféru. Vaši drahou polovičku by zase mohlo potěšit to, že se dokáže sladit i s herním vybavením od značky Razer. Zábavy si s ním užijete mnoho.

Pomůže vám dokreslit atmosféru

Víte, jaký vliv má světlo na lidský organismus? S chytrým osvětlením to teprve zjistíte. Světlo dokáže navodit atmosféru příjemného večera, umí vás uspat i probudit. Vyvolává vášeň, smutek, dodává energii. Přečtěte si o tom více přímo na blogu společnosti Philips – http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/uzitecny-a-zabavny-philips-hue.

Chytrá světla se hodí i do exteriéru

Jak se dočtete na blogu Philips – http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/chytre-outdoorove-osvetleni-philips-hue – chytré osvětlení se hodí i do venkovních prostor. Jak by se vám například líbilo, kdybyste si už kus před domem mohli zapnout světlo, abyste domů nepřicházeli ve tmě? Rozsvěcením inteligentního osvícení přes mobilní aplikaci lze také simulovat, že jste doma, i když jste zrovna odjeli na dovolenou.

Prostě a jednoduše: Nebraňte se novým technologiím, mohou vám usnadnit život. A rozhodně nejsou jen mužskou záležitostí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *