Bydlení

Bydlení v původní zástavbě má své výhody

Potýkáte se s otázkou, zda je lepší pořídit si byt v novostavbě, nebo naopak vsadit na původní zástavbu? Staré domy nemusí být vždy nutné zlo. Kvalitní rekonstrukce dokáže hotové čáry a nabízí bydlení na vysoké úrovni.

Osobité kouzlo

Jedna vlastnost, která všem supermoderním novostavbám bude vždycky chybět, je to osobité kouzlo, jež najdete pouze ve starých domech. Tamní atmosféru utvářeli po dlouhé roky sami předchozí nájemníci tím, jak žili, kam směřovaly jejich kroky apod. Aby byla zachována tato aura stavby i její historický vzhled, musí projít opravdu citlivou rekonstrukcí. O takovéto zákroky se stará již skoro 30 let stará firma PSN.
Za léta svého působení má na kontě dlouhou řadu úspěšně zrealizovaných rezidenčních projektů. Jedním z nich je například mezonetový byt 3+kk na Praze 1. Zde můžete vidět, jak příjemným dojmem může takové bydlení v postarším domě působit. Většina lidí si pod pojmem původní zástavba obvykle představí oloupané tapety a netěsnící okna, realita však může být při vhodném zásahu dost odlišná.

Přívětivější ceny

Zvláště byty v Praze jsou všeobecně cenově na hodně vysoké úrovni. Pokud hledáte podnájem nebo se zajímáte o prodej bytu, ale nechcete za to utratit zbytečně velkou peněžní částku, budou původní zástavby to pravé přímo pro vás. Oproti novostavbám, které mnohdy bývají opravdu drahé, jsou zrekonstruované byty poměrně levnější.
Byty na prodej v Praze lze tedy sehnat za přívětivé ceny. Samozřejmostí je také exkluzivní vzhled a moderní vybavení. Vysoká okna chytí za srdce i toho největšího odpůrce historických budov. Dalším plusovým bodem pro starší domy bývá jejich lokalita blízko centra, takže zdlouhavé trmácení se do města až někde z okrajových částí se stane minulostí. Ušetříte si tím spoustu času a nervů s otravným dojížděním.

Napsat komentář