Móda a styl,  Služby, rady, zajímavosti,  Zajímavosti

Označení úboru na tělesnou výchovu do školy 

Označení úboru do školy vám může pomoci eliminovat riziko ztráty věcí, případně také záměny mezi dětmi ve stejném věku. Děti si totiž na věci nedávají dostatečný pozor a tak se často může stát, že se věci ztratí. Řešením ztráty oblečení přitom není v kompetenci školy – jedině, pokud využijete možnost pojištění věcí. Označování přitom nemusí být zdlouhavé ani namáhavé. Stačí si zvolit správný způsob označování, například prostřednictvím razítka na oblečení – textil. Jak na to?

Jak se používá razítko na textil? 

Použití kvalitního razítka na textil je nesmírně rychlé a jednoduché. Při tvorbě personalizovaného razítka si na úvod stačí vybrat vzor a určit si text razítka. Následně si vyberete barvu inkoustu a personalizované razítko na oblečení – textil je na světě. Můžete si zvolit různý vzhled razítka a doplnit jej o zajímavý obrázek. Tímto způsobem umíte jednoduše pomocí razítka vytvořit jmenovky na oblečení, například jmenovky do školky, školy či jmenovky na označení úboru. 

Aplikace razítka na textil je také velmi jednoduchá. Stačí si razítko otevřít a nejprve je vyzkoušet nejlépe na papír tak, abyste se ujistili, že se v pořádku otiskne i na textil. Následně jej můžete aplikovat již přímo na místo, kde se chystáte oblečení označit. Razítko potřádně přitisknete na zvolené místo, aby jste získali požadovaný vzor a tím ho jednoduše otisknete. Nejčastěji se označení oblečení umisťuje na místo štítku, ale prakticky je jedno, kam otisk uděláte.

Následně počkejte s praním 24 hodin, je potřeba, aby inkoust pořádně zaschl. Takové jmenovky pro děti vám zaručí, že si děti oblečení rychle poznají. Navíc můžete celý proces razítkování realizovat přímo s nimi jako kreativní a hravou aktivitu. Díky tomu, že se dá razítko jednoduše personalizovat, může z něj být i úžasný dárek pro děti. A proč je vlastně potřeba dětské oblečení označovat?

Jaké jsou výhody označení oblečení razítkem? 

Jak jsme již zmínili, děti si často oblečení zapomenou, vymění nebo jednoduše ztratí. Jmenovky na oblečení ale umožní dítěti lepší kontrolu a pomoc nalezení toho správné kousku. Například v případě dětských úborů je nesmírně časté, že se některé součásti ztratí. Označte každý kousek oblečení a budete mít záruku, že v případě ztráty či výměny se tyto kousky podaří najít.

Stejně také v případě jmenovek do školky je o mnoho větší pravděpodobnost, že si ztracené nebo vyměněné kousky oblečení najdou svého pravého majitele. Také z tohoto pohledu často školky a školy apelují na rodiče, aby si oblečení svých dětí značili. Není však značení, jako značení. Výhody značení oblečení razítkem na textil spočívají především v tom, že jde o zdravotně nezávadnou formu.

Razítka na textil nejsou pro dětskou pokožku agresivní, díky tomu nezpůsobují její podráždění. Pokud napíšete jméno na štítek oblečení, může to být pro dítě nekomfortní, stejně jako když štítek ručně našijete, to zase bude nekomfortní a zdlouhavé pro vás. Stejně tak můžete sáhnout po nažehlovacích jmenovkách, jejich aplikace je ale poměrně časově náročná a také nemusí představovat právě komfortní alternativu. 

Díky své cenové dostupnosti a také rychlosti aplikace patří razítka na textil mezi velmi populární formy jak realizovat jmenovky pro děti. Máte tak záruku, ýe oblečení vašeho dítěte bude v pořádku a že se v něm bude cítit také pohodlně. Také v případě ztráty či záměny budete vědět,že vaše označené oblečení se k vám může vrátit. Je jen na vás, jakou formu označení oblečení si vyberete Vy!.

 

Napsat komentář