Móda,  Móda a styl

CONVERSE, od hlavy až k patě

Každý z nás zná tu situaci, kdy ráno stojíš před skříní a lámeš si hlavu, co na sebe. Ale neboj. Ve světě fashion existuje pár zaručených kousků, které ti vytrhnou trn z paty, protože jdou úplně ke všemu, co ti zrovna visí ve skříni. Dáme ruku do ohně za to, že nebudeš litovat, až si je pořídíš.

CONVERSE. Od hlavy až k patě.

Tak tyhle legendární tenisky zná celá planeta. Ikonická plátěnka, ve které se nejdříve hrál basket na ulici, pak si ji oblíbili skejťáci a momentálně ji najdeš jako model mnoha kolaborací.

A proč je tak oblíbená? To je jednoduché. Vezmeš ji k sukni, šatům, k tvým oblíbeným Leviskám i chino kalhotům. Proto je docela pravděpodobné, že například v holčičím botníku najdeš tyto Converse tenisky hned v několika barvách.

Pokud ujíždíš na Converse teniskách, tak za zmínku stojí i oblečení, které značka Converse umí stejně dobře jako sneakers. Trička a mikiny s printovými vzory v různých barvách se k oblíbeným a trendy „cargáčům“ přímo narodily. Už si to představuješ? Typické vojenské cargo pants, tričko se vzorem na hrudi i na zádech a k tomu tu nejproslulejší siluletu Converse tenisek – model Converse One Star.

Outfit, který vezmeš kamkoliv a každý ho ocení. No a pokud by to bylo nutné, siluletu Converse One Star obuješ i k outfitům, které nekřičí streetwear na první pohled.

Hlavně nezapomínej na pravidlo, že čím obnošenější Conversky, tím lépe vypadající Conversky.

Tenisky, které to dají i bez skejtu

Řeč je o teniskách, které jsou známé pro svůj jazz stripe po bocích a nenechají tě nikdy ve štychu. Možná proto je milují celebrity z Hollywoodu, skejťáci i obyčejní smrtelníci na ulicích.

Model jménem Vans Old Skool pochází z USA, je jim asi 30 let a narodili se proto, aby se stali tvoji everyday teniskou. Bez nadsázky. Svět je miluje pro svoji univerzálnost. Obouvají je kluci i holky, hodí se jak k sukni, tak ke kapsáčům, ke svetru i k mikině s tou největší kapucí. Vansky se prostě stanou tvým parťákem, kterého si zamiluješ na první dobrou.

A stejně jako u Conversek platí, že Old Skoolům se více líbí obnošenost než pohodlíčko v krabici.

Napsat komentář