Služby

Jak snadno a rychle získat peníze k podnikání?

Máte zajímavý podnikatelský plán, avšak nedaří se vám získat potřebné finanční prostředky, díky nimž byste mohli uskutečnit své záměry? Není třeba zoufat, peníze se dají získat i tehdy, nemáte-li zrovna nejlepší pověst u své banky. Obrátit se totiž můžete na nebankovní sektor, který skýtá určité možnosti.

Proč se obrátit na nebankovní sektor?

Nebankovní podnikatelský úvěr je řešením zejména pro ty z vás, kteří potřebují vyšší obnos peněz, ovšem nemají dostatečnou bonitu, aby se mohli obrátit na svoji banku. Tuzemské bankovní ústavy si totiž hodně hlídají, komu peníze půjčí. V ideálním případě nesmíte mít záznam v některém z registru dlužníků, potažmo nějaké finanční resty z minulosti. Na bankovní úvěr tudíž často nedosáhnou ani lidé se solidními příjmy, respektive s dobrými podnikatelskými záměry.

Velmi snadno se dá problém s nedostatkem peněz na rozjezd firmy či živnosti vyřešit, disponujete-li nějakým majetkem. V tom případě je ideální zejména podnikatelský úvěr na nemovitost. Tou budete za vypůjčené peníze ručit. Výhodou tohoto řešení jsou relativně nízké úroky, takže se vám půjčka nijak zvlášť neprodraží, což jinak u mnoha nebankovních úvěrů bývá značným problémem.

Tip na úvěr pro podnikatele s minimálními administrativními překážkami

Nebankovní podnikatelský úvěr vám poskytne kupříkladu společnost Nebankovní Finance. Její produkt je dostupný prakticky pro kohokoliv, kdo vlastní nějakou nemovitost. Dokonce lze zastavit také objekt či pozemek třetí osoby, pakliže s tím samozřejmě souhlasí. Peníze přitom můžete mít už do pouhých 48 hodin od chvíle, kdy si o podnikatelský úvěr zažádáte. Vstřícné a rychlé jednání patří k důležitým vlastnostem půjček a úvěrů od zmíněné společnosti. Navíc si zvolíte splátky tak, aby vám maximálně vyhovovaly a nemohly vás v budoucnu dostat do finančních potíží. I na tento fakt je třeba pamatovat.

Ještě jednu výhodu lze u nebankovního podnikatelského úvěru se zástavou nemovitosti vyzdvihnout. Poskytnuté finanční prostředky lze totiž využít na cokoliv, není nutné dokládat účel, což je další podstatný rozdíl ve srovnání s klasickými bankovními úvěry pro podnikatele. Záleží tak jen na vás, nač peníze upotřebíte.

Napsat komentář