Zajímavosti

Jak zažít tu nejlepší erotickou masáž?

Nejde při nich o sex. Mnohem důležitější jsou tady hbité prsty, pevný zadeček a pohupující se ňadra. A taky spousta oleje, erotikou jiskřící atmosféra a dráždění, které vás vynese až na vrchol. Jo, právě tohle v sobě ukrývají ty pravé a nefalšované erotické masáže. A co všechno si při nich můžete dovolit, a co naopak nikdy nepožadovat?

Doteky? Obvykle povoleny

Nestojí to za nic, když se před vámi protahuje nažhavené tělíčko a vy ho ani nemůžete pohladit. Některé holky to tak ale prostě mají. Já vážně nerad ležím jako prkno, takže hlazení a poplácávání je pro mě priorita, na kterou se ptám už při objednání. Mimochodem co jsem tak zjistil, když na sebe masérka nenechá sáhnout, stojí její výkony za houby. Ve finále vás sice udělá, ale bývá to tvrdý tah na branku a stupňující se vzrušení spojené se skutečným uvolněním a rozdmýchávanou touhou aby člověk pohledal.

Já už jsem se sprchovala

Když masérce navrhnete úvodní společnou sprchu a ona vám odpoví něčím takovým, na atmosféře to nepřidá. Profesionálky ze špičkových salonů se na takové samozřejmosti neptají, vědí, jak důležité jsou vzájemné sympatie i příprava jeviště ještě před samotným aktem. Takže o tuhle drobnost se vážně nenechte připravit. Společná sprcha s masérkou po masáži by pak měla být rozhodně povinná. Jinak tu vrstvu oleje ze zad prostě nedostanete.

Kouzla s prostatou a další perličky

O různých druzích erotických masáží se podrobně dočtete jinde. Já bych se radši zaměřil na některé zvláštnosti, které jsou součástí každé lepší nabídky.

· Footjob aneb práce nohou. Nechat si prohmatat koule dobře secvičenými prsty a chodidly vážně stojí za to. Je to jako na výletě do Thajska, bez nadsázky.

· Masáž prostaty – kdo nezažil, neuvěří, takže pokud s tím nemáte žádné zkušenosti, doporučuju. Užijete si ji hned na začátku masáže, když ještě ležíte na břiše. Většinou bývá tahle část nic moc – jen taková příprava. Ale jakmile pustíte svoji masérku i na tohle speciální místečko, ocitnete se v ráji hned a bez čekání. A navíc jsem četl TADY, že jde o dobrou prevenci před pozdějšími zdravotními problémy.

· Striptýz na úvod – i tohle se dá u některých děvčat sehnat. Jako netradiční předehra super.

Něco pro pobavení

Podrobně vyvedené ceníky jsou sice fajn, ale čeho je moc, toho je moc. Tohle je výňatek z ceníku jednoho profesionálně se tvářícího erotického salónu.

společná sprcha – 200 Kč

sundání podprsenky – 300 Kč

sundání kalhotek – 500 Kč

vysoké podpatky – 200 Kč

čistý ručník a mýdlo – 50 Kč (Ehm, to jako když si nezaplatím, tak dostanu textil po předchozím klientovi? Pěkně děkuju.)

Nevím jak vás, ale mě tedy rozhodně nenalákali. Za tuhle cenu se dá jinde sehnat perfektní erotická masáž se vším všudy.

Sex ani za příplatek?

Často se setkávám s názorem, že erotické salóny jsou vlastně takové lepší bordely. Zkrátka co si zaplatíte, to na konec dostanete. Někde to tak možná skutečně funguje, ale profesionální masérky takovým požadavkem spíš urazíte. Nicméně některé holky jsou ochotné zajít dost daleko. Klidně se budou klouzat po penisu takovým způsobem, že to už už vypadá, že každou chvíli zajede dovnitř. Jiné se ochotně nechají prstit, a to klidně až k orgasmu. Většinou to poznáte při masáži. Když si nechá vaše společnice sáhnout na stehno, bývá cesta otevřená. Ale když ucukne, nenaléhejte. Zbytečně byste všechno pokazili.

Jedno číslo a konec

Muži trpící předčasnou ejakulací se erotickým masážím, co jsem tak vypozoroval, spíše vyhýbají. Mají hrůzu z toho, že se udělají během deseti minut a masérka je pak beze všeho vykopne. Ani náhodou, milí zlatí. Pokud ke své smůle nenarazíte na zlatokopku, která se snaží do svého pracovního dne nacpat co nejvíc potencionálních klientů (ale takových naštěstí moc není), můžete se těšit ještě na spoustu tulení, mazlení a dalších příjemných činností.

Skutečné virtuosky z vás pak vymámí ještě další výstřik, i když se jim neobratně snažíte sdělit, že nic dalšího už asi nebude (můj případ). Mimochodem věděli jste, že pravidelní návštěvníci erotických salónů se často svých problémů úplně zbaví? Ty kecy o posílení zdraví a sebevědomí totiž nejsou tak úplně od věci, věřte mi. A navíc se tyhle zkušensoti můžou hodit i při domácí erotické masáži, inspirace TADY.

Napsat komentář