Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Dlouhé podzimní dny jsou jako stvořené pro kreativní tvoření. Tato činnost zažene nudu, rozvine vaši zručnost i představivost. Výsledné dekorace a hezké věcičky můžete darovat milovaným blízkým pod vánoční stromeček.

Obchodníci nabízejí nejrůznější zboží, které lze věnovat jako dar. Jenže dát někomu poukaz na nákup, parfém či kosmetiku je okoukané. Vsaďte na své schopnosti a vydejte se cestou kreativního tvoření. Při této aktivitě se odreagujete od stresu a stereotypu všedních dní.

Jak začít?

Snad každý odborník vám potvrdí, že je kreativní tvoření zdraví prospěšné, a navíc při něm strávíte krásné chvíle například s dětmi. Jakmile se rozhodnete, že si sami vyrobíte vánoční věnec či svícen, domácí mýdlo anebo jinou originální dekoraci, musíte si nakoupit potřebné pomůcky a komponenty. Navštivte eshop pro kreativní tvoření, zde je k dispozici pestrá paleta produktů, které by se vám mohly hodit.

Adventní věnec bude vaše chlouba

K výrobě adventního věnce budete potřebovat chvojí, které si sami natrháte někde v přírodě. Samozřejmostí jsou vánoční ozdůbky, mini baňky, stužky, mašličky a korálky. Klíčovým komponentem adventního věnce jsou svíčky. Nemusíte je kupovat v obchodě! Prostě si je vyrobte doma sami. Stačí se podívat do eshopu www.svicky.net, který nabízí potřeby k domácí výrobě svíček. Nesmí vám chybět vosk, parafín, knoty ani esenciální oleje. Internetový obchod funguje na českém trhu téměř 20 let.

Vyzkoušejte svou zručnost

Obdarujte své blízké vonnou svíčkou, kterou obohatí esenciální oleje anebo se pusťte do výroby domácího mýdla. Klidně si vyzkoušejte kreativní techniku drátkování, tvořte ze skla, dřeva i kovu. Dětem pořiďte barvičky na textil, obtisky a tetování na tělo. Bez pochyby vás nadchnou i stavebnice pro vlastní tvoření a hračky rozvíjející dětskou představivost.

Napsat komentář