Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Je až překvapivé, jak už se i nejmenší děti, batolata, umí na nás obdivně koukat, když nám něco sluší. Milují zejména věci, jimž rozumí, nebo které již umí pojmenovat. Kytičku, motýlka a rovněž medvídka. A pravě ten je symbolem světoznámé šperkařské firmy Tous.

Španělská značka, která dobyla svět

Je to již téměř 100 let, co si dříve hodinářská španělská rodinná firma vykročila za svým celosvětovým úspěchem. Postupně své hodinky doplnila o šperky, jejichž symbolem se stal malý medvídek. Ten se dnes objevuje na všem, co značka produkuje – jako hlavní motiv, i jako nenápadný průvodce. I u nás, v České republice, již máme několik značkových prodejen Tous a samozřejmě e-shop. Ten najdete na adrese: https://touscesko.cz/.

Proč maminky milují Tous?

Mateřství v nás probudí city, na které jsme nebyly zvyklé. Toužíme se obléct jako naše malá princezna. Jakmile to jde, pořídíme si stejné šaty, nebo dokonce boty. Nachytáme se, že se našemu dítěti chceme líbit více než partnerovi. A tak mnohdy po létech odhodíme džínsy a oblečeme si romantické šaty. Nebo si začneme pořizovat šperky, na které obdivně kouká naše dítě a těší se, kdykoliv si na ně může sáhnout.

Tous šperky dokážou vaše dítě rozmluvit

Medvídek Tous je doslova tématem ke konverzaci. Dítěti se líbí, a tak chce o něm mluvit. Možná ještě nezvládne víceslabičné slovo „medvídek“ nebo „medvěd“, ale určitě jej pojmenuje svým jazykem, třeba „brum brum“. Alespoň u nás doma si takto nádherné Tous šperky užíváme a ten svůj má již i naše tříletá dcerka.

Medvídková mánie aneb Když se zamilujete do Tous

Zamilovat se do medvídků Tous je snadné. Najdete je na špercích, hodinkách i kabelkách značky. Náhrdelníky, náramky, náušnice, řetízky, přívěsky, prsteny – nic z toho v sortimentu šperků nechybí. Tous jsou šperky, které zosobňují emoce. Jsou navíc designově velice povedené a rovněž kvalitní. S čím do své „medvídkové“ sbírky začít? Třeba právě s přívěskem. Nádherný je medvídek z černého onyxu, který je k dispozici i s diamanty po obvodu přívěsku. Krásný je též pozlacený s různými barevnými drahými kameny.

Šperky Tous i pro děti

Značka nabízí celou řadu produktů rovněž pro děti. Pro holčičku lze vybrat její první náušničky. Ale nejen ty. Zajímavým sortimentem je přívěsek na dudlík. Opět nese oblíbený motiv a hodí se samozřejmě jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Je to i nádherný dárek k narození dítěte, nebo třeba ke křtinám. Nepřehlédněte ani hodinky pro děti. Tous je vyrábí v krásném dětském, ale přitom velice vkusném designu. Jako ručičkové i digitální. Kromě dětských náramkových hodinek nechybí ani krásné stojící pokojové hodiny ve tvaru Tous medvídka.

Naučte děti milovat hezké věci už od dětství. Tous je značkou, ke které se oplatí mít vztah. Udělá vás krásnou a naladí vás pozitivní energií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *