Zajímavosti,  Zdraví

Aby kojení nebolelo

Narodilo se vám miminko a těšily jste se na to, až začnete kojit a budete tak mít prostředek k nakrmení a uklidnění děťátka neustále po ruce? Poté, co jste překonaly první strasti s rozkojením se a tvorbou mléka se ovšem dostavil další problém v podobě bolesti prsou, bradavek, prasklinek nebo dokonce i krvácení. Nenechte to zajít příliš daleko a řešte vaše potíže zavčasu. Skvělou zprávou je, že se kojení nemusíte vzdát.

Nepříjemný problém, který vás může odradit

Kojit by mělo být příjemnou záležitostí a spojením maminky a miminka. Ne vždy tomu však tak je. Mnoho žen trápí potíže v podobě bolesti, pálení a řezání, kdy tyto projevy znepříjemňují další krmení děťátka. Velká část se tak raději uchýlí k lahvičce s umělým mlékem, což je velká škoda.

Jak se zbavit bolestivých a popraskaných bradavek

Bolest prsu kojení by neměla být impulsem k tomu, aby děťátko začalo pít umělé mléko z lahve. Pokud se vašich potíží zbavíte, můžete opět krmit vaše miminko bez jakýchkoliv obtíží. Užijte si společně tento jedinečný akt a spojení, na které budete v budoucnu rády vzpomínat.

Problém, který se dá velice snadno překonat

Bolesti prsů a bradavek jsou problémem, který se dá naštěstí velice snadno překonat. Stačí jen mít po ruce ty správné pomocníky, díky kterém se můžete těšit na dokonalé a příjemné kojení bez bolesti. Sáhněte po speciální hojivé masti nebo náplastech, které působí blahodárně přímo na poraněné místo. Velkou výhodou těchto produktů je to, že se před krmením nemusí prsa omývat. Oceníte i to, že přípravek nelepí, a rychle se vstřebává. Již po 12 hodinách pocítíte příjemnou a vytouženou úlevu od nežádoucích projevů. Bioaktivní gel obsažený v masti a náplastech obnovuje mikroflóru pokožky a zahajuje přirozené léčebné procesy vedoucí k rychlému uzdravení kůže, a to jak na povrchu, tak i uvnitř.

 

 

Napsat komentář