Zajímavosti,  Zdraví

V sexshopu koupíte i pomůcky pro ženské zdraví

Je na čase zahodit předsudky i stud a vydat se do sexhopu. Když už ne pro nějakou hračku, která vám okoření sexuální život, tak pro výrobky dámské hygieny či produkty pro ženské zdraví. I tohle totiž v sexshopu koupíte, takže zahoďte názor, že sem chodí nakupovat jen zákazníci, kteří si potrpí na podivné sexuální praktiky.

Sexshop už dnes není sprosté slovo. Doporučujeme si nějaký vyhlédnout a prohlédnout si jeho nabídku hezky v klidu a pohodlí domova. Možná se vám nakonec nějaká erotická pomůcka zalíbí. A kdyby přece jen ne, zamiřte třeba do kategorie menstruační kalíšky či Venušiny kuličky.

Menstruační kalíšky pro pohodlnou a ekonomickou menstruaci

Připadají vám menstruační pomůcky příliš drahé? Vložky i tampony opravdu lezou do peněz, mezi mladými ženami však jejich popularita klesá. Menstruaci lze prožít i pohodlněji, levněji a ekologičtěji. Rozmáhají se moderní způsoby, jak s ní bojovat, a jedním z nich jsou menstruační kalíšky. Zavádí se podobně jako tampon, ze začátku to chce trochu cviku, ale naučíte se to velmi brzy. Kalíšek vypadá jako malý trychtýř, sbírá do sebe menstruační krev, pak ho stačí jen vylít, omýt pod vodou a po skončení menstruace vyvařit.

I tuto pomůcku prodává sexshop a dost levně. Například menstruační kalíšky Satisfyer pořídíte za 258 korun. Za tuhle cenu dostanete rovnou dva kusy, takže bez starostí vyzkoušíte, který vám lépe sedí.

Venušiny kuličky jako cesta k potěšení

Venušiny kuličky jsou dalším ženským pomocníkem, jejž pořídíte v sexshopu. Kuličky jsou často prodávané jako erotická hračka, opravdu navozují příjemné pocity, ale samy o sobě vás k extázi nepřivedou. Zato podpoří zdraví vašeho svalstva. Používají se po porodu, kdy je svalstvo ochablé, případně při potížích s inkontinencí. Pravidelným používáním Venušiných kuliček dokážete pánevní a poševní svalstvo posílit.

Erotických hraček se nebojte

Od zdravotní pomůcky, jakou jsou Venušiny kuličky, je to už jen kousek ke skutečným erotickým hračkám. Pro ženy je obvykle první volbou vibrátor, můžete vyzkoušet i dildo. Pokud chcete udělat radost svému partnerovi a vynahradit mu chybějící milostný život, když například po porodu na sex nemáte náladu, dobrou volbou mohou být masturbátory.

Drahá záležitost to není. Masturbátor pořídíte i do 150 korun. Kde? V sexshoopu Sexio.cz, kde mimo jiné pořídíte i lubrikační gel či kondomy. I v šestinedělí a po porodu se musíte chránit, na to nezapomínejte. Kojení není žádná antikoncepce, jak se mnohé ženy domnívají.

Napsat komentář