Služby

Archivní vína jako stvořená pro oslavy speciálních událostí

Je před vámi oslava nějaké slavnostní a speciální události? Chcete podarovat někoho z vašich blízkých něčím opravdu výjimečným? Skvělou volbou pro tyto příležitostí jsou archivní vína. Ta jsou zkrátka trefou do černého a sázkou na jistotu.

Kvalitní vína pro opravdové fajnšmekry

Užijte si oslavu významné události, narozeninovou party nebo příjemný večer ve dvou. Polaskejte vaše chuťové pohárky některou z oblíbených odrůd. V nabídce e-shopu naleznete kvalitní vína, kterými nepohrdnou ani opravdoví fajnšmekři. Jedná se o to nejlepší z Itálie, Francie, Španělska, Německa, Portugalska, ale i z České republiky. Díky rozmanité nabídce bílých, červených, růžových a šumivých vín si vyberou všichni, i ti náročnější.

Ročník 1997, který vám okamžitě zachutná

Chcete si na víně opravdu pochutnat? Hledáte vhodný dárek třeba ke kulatinám, výroční nebo nějakému významnému úspěchu? V těchto případech je láhev skvělou volbou. Doplnit ji můžete i dárkovou krabičkou nebo třeba speciálním otvírákem. Vsaďte na ročník 1997, který vám okamžitě zachutná. Archivní víno 1997 je velmi podařeným ročníkem. Jedná se hlavně o sladší odrůdy vypěstované na francouzských vinicích v oblasti Sauternes. Top mezi víny z tohoto roku jsou ovšem ta z Itálie, konkrétně z Toskánska a Piemontu.

Ročník 1967 vytříbených chutí

Samozřejmě tu je něco i pro ty nejnáročnější a zkušené znalce. I ročník 1967 se opravdu vyvedl a nabízí hotové poklady, které by byla velká škoda neochutnat. Pokud ochutnáte archivní víno 1967, určitě si jej zamilujete. Vinaři ve francouzských regionech Pomerol, St. Emilion a Graves vypěstovali hotové skvosty. Tyto speciály si můžete okamžitě vychutnat nebo je klidně nechat zrát ještě po několik dekád. Jejich chuť se tak ještě výrazněji rozvine.

Napsat komentář