Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Každý muž se určitě bude cítit dobře, když bude mít spodní prádlo, které bude pro něj komfortní, ale zároveň mužné. Oblečení je třeba řešit již od základu, a proto dbejte i o to, jaké nosíte spodní prádlo. Navíc nemusíte utrácet spoustu peněz na něco drahé, originální dárek může být i spodní prádlo, které je hlavně praktické pro každodenní život. A zároveň je i veselé a vykouzlí úsměv na tváři už od rána.

Proč můžete darovat spodní prádlo

Originální dárek na narozeniny nebo nějakou speciální příležitost nemusí vždy jen představovat nějaký honosný předmět, ale něco funkční, co budete potřebovat. Pokud již tedy chcete někomu udělat radost, tak to můžete udělat koupí spodního prádla. Pro většinu mužů budou ideální boxerky, což však závisí i podle jejich postavy a preferencí. Kromě toho můžete vybrat různý motiv nebo barvu spodního prádla, díky čemuž je tak váš originální dárek velkým překvapením. Populární je také prádlo s motivem komiksových postav nebo nějakých hrdinů z oblíbených filmů. Pokud hledáte boxerky pro někoho, kdo má smysl pro humor, tak se bude těšit nějakým vtipným nápisem.

Důležitost spodního prádla

Spodní prádlo tvoří celkový základ našeho oblečení a pokud není komfortní a nesedí našemu typu postavy, tak se zřejmě ani nebudeme cítit úplně dobře. Komfort a pohodlí není jediným důvodem, kvůli kterému byste neměli zanedbávat výběr a koupi spodního prádla. Jde také o to, jak vám spodní prádlo sedí a formuje vaši postavu.

Jaké spodní prádlo můžete vybrat

Pokud si nevíte sami poradit s výběrem spodního prádla pro svého partnera, tak vybírejte podle toho, co on sám preferuje. Když vás spodní prádlo tlačí nebo je vám naopak velmi velké, tak věřte, že nenosíte správný střih a velikost. Střih spodního prádla vybírejte především podle postavy. Pokud je muž vyšší a má normální postavu, tak mu budou perfektně sedět boxerky. Pokud je však příliš hubený, tak mu mohou být boxerky velmi volné a působit na jeho postavě nelichotivě.

Zdroj fotografie: Dedoles

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *