Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Dny vám připadají stejné a šedé? Nebo dokonce občas zažíváte pocit, že se ve vašem životě neobjevuje nic, co by vás překvapilo? Tak s tím je konec! Ani si neumíte představit, co vše můžete získat, když se do toho pořádně obujete! Pojďte se naučit válet na kytaru!

P.S. Bez nutnosti vytáhnout paty z domu.

To nedám!

Zdá se vám, že je kytara příliš těžký nástroj, abyste se na ni právě teď naučili hrát? Pojďte na lekce kytary online a uvidíte, že hudební střevo má v sobě naprosto každý. Co takhle si úplně sám zahrát akordy a text Summer of 69 od Bryana Adamse, Nad stádem koní od Buty nebo Slovenský klín od Chinaski? Zní to lákavě, viďte?

Co musím umět?

Vůbec nic, pouze držet v ruce nástroj, který si pořídíte třeba na internetu, a výuka kytary online může začít! Také jste na škole nemuseli hudebku a při představě, jak chodíte dvakrát týdně do lidušky na nauku, kde vás naučí hrát skvělé stupnice, ale k táboráku nic, vás jímala hrůza? Je na čase to změnit.

Radost z obýváku

Je skvělé, že abyste se ve svém životě naučili něco zbrusu nového, nemusíte ani opustit gauč. Kytara online za vámi „přijde sama“. Docela dobrá nabídka, že? Žádné trmácení se v dešti, žádné pozdní příchody. Prostě jen radost z nových pokroků a radost ze sebe sama. Celkově se vlastně jedná o ideální kombinaci – doma se něco naučíte, a pak je již na vás, zda si budete denně hrát pro radost, nebo překvapíte i přátele.

A co věk?

Teď přicházíme k tomu nejlepšímu! Zatímco do lidušky se jen tak nedostanete, a soukromí učitelé mají často plno nebo bydlí daleko, škola kytary online je super způsob, jak se naučit válet na kytaru jako bůh. Chcete okouzlit opačné pohlaví a zanotovat písně o lásce? Nebo jste se na důchod rozhodli pro nový náboj a splnění snu? Věkové omezení není žádné, pojďte do toho!

Hra na kytaru je jedinečný způsob, jak mít ze sebe radost. Potěšte se také.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *