Služby,  Služby, rady, zajímavosti

Mammadiář je stvořen přímo pro maminky

Být maminkou je náročná úloha. Většina žen k tomu ještě chodí do práce, stará se o celou rodinu a snaží se najít čas na své koníčky. Aby se tohle všechno dalo zvládat, je zapotřebí důkladně plánovat. A právě v tom pomůže dobrý diář. Klidně ten klasický papírový.

Samozřejmě je možné si svůj život plánovat elektronicky do kalendáře v telefonu či počítače. Papírový diář ovšem má svoje kouzlo. Můžete ho fyzicky nosit s sebou v kabelce, dá se do něj psát, kreslit či lepit. Spoustě žen slouží jako takový skromný deník.

Mammadiář 2021 ve čtyřech přírodních variantách

Na trhu je nespočet diářů, které se předhánějí praktickými vychytávkami i krásným designem. Jen jeden byl ovšem stvořen přímo pro maminky. Je jím Mammadiář, který je pro rok 2021 dostupný opět ve čtyřech variantách. Tentokrát jsou desky ozdobeny přírodními motivy, konkrétně květinami a rostlinami v různých barvách, aby si každá žena mohla vybrat, co se k ní nejvíce hodí. Diář pro maminky má rozměry 16 × 16 cm, což je tak akorát. Dá se nosit v kabelce a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro vaše vlastní poznámky a kresby.

Mějte všechny praktické informace při sobě

Mammadiář pochopitelně obsahuje kalendář na celý rok, to je však teprve začátek. Umožňuje vám vepsat informace o vaší rodině, poznamenat si školní rozvrh dětí a jejich kroužky. Pomůže nezapomenout na žádné narozeniny ani svátky v rodině, dokonce s jeho pomocí snadněji naplánujete dárky pro vaše nejbližší. Nechybí ani praktická kapsa, do níž si schováte, co potřebujete nosit u sebe.

Součástí je jak malý, tak velký kalendář, používáte, co vám více vyhovuje. Navíc zbývá dostatek volného místa pro vlastní poznámky. Jako bonus vás celým rokem provádí citáty a humorné tipy, jak prožít další rok ve zdraví, lásce a se spoustou energie.

Mammadiář 2021 koupíte v hračkářství Praha, respektive v jeho e-shopu.

Napsat komentář