Hubnutí,  Móda

Chytré hodinky jsou v mnoha ohledech lepší než klasika

Koupit si dnes klasické hodinky je méně běžné než v minulosti. V současné době je totiž z docela pochopitelných důvodů zájem spíše o chytré modely, jež krom časomíry nabízejí i celou řadu jiných, velmi zajímavých funkcí.

Mezi takovéto hodinky se řadí rovněž Apple Watch, které patří mezi to nejlepší, co je možné dnes v tomto segmentu koupit.

Velký výkon

Existuje mnoho firem, které se výrobou chytrých hodinek zabývají, nicméně jen málokterá z nich dokáže konkurovat společnosti Apple. Ta totiž vždy produkuje jedinečné výrobky ve všech segmentech. Není tedy vůbec divu, že se to týká i Apple Watch.

Ty jsou zajímavé nejen svým designem, ale hlavně špičkovým moderním hardwarem. Díky němu je možné spouštět celou řadu funkcí, jež jsou velice užitečné a které používají miliony lidí po celém světě.

Pro lepší sportování

Pomocí Apple Watch lze třeba volat, posílat SMS zprávy, případně i hledat telefony, jsou-li v dosahu. Hodinky ovšem nabízejí i celou řadu funkcí, jež ocení i lidé, kterým jde o jejich zdraví. Jednou z těch nejzásadnějších je například měření tepu, potažmo krevního tlaku.

Měření tepu je možné zapnout i během sportování. Díky tomu je tak snadné najít si vhodnou odtučňovací zónu.

Součástí Apple Watch je rovněž i krokoměr. Také ten využívá skutečně velké množství lidí. Přínosem je hlavně pro jedince, kteří nemají na sportování příliš mnoho volného času. Pomocí krokoměru se tak snaží udělat alespoň šest tisíc kroků denně. To je dávka doporučená lékaři.

Servis

Během sportování se může stát ledacos, třeba se mohou hodinky i poškodit. V takovém případě není nutné je posílat do servisu kdovíjak daleko. Opravit se dají i u nás, konkrétně v Praze.

Výměna displejů Apple Watch, potažmo výměna skel Apple Watch probíhá překvapivě rychle a často je reálné se dočkat výsledku ještě v den podání.

Napsat komentář