Služby, rady, zajímavosti

Stimulátor klitorisu, vibrační vajíčko. Povzneste se do nebe rozkoší

Erotické hračky jsou skvělé pro single i zadané. Proč? Otevřou vám totiž nové dimenze rozkoší. Pokud jste sami, užijete si i tak intimních slastí. Když je použijete s partnerem, uděláte mu dobře ještě více.

Stimulátor klitorisu je nejlepší milenec

Hračky pro dospělé umí dodat daleko intenzivnější požitek než při běžném styku, takže proč si nezpestřit intimní chvíle? Není to jen o dotecích, ale i funkcích. Například stimulátor klitorisu. Jde o přístroj, který umí stimulovat zevní pohlavní orgány speciálními masážními funkcemi. Když si jej přiložíte na klitoris, budete vnímat vibrace, sání, ucítíte tak chvění uvnitř pochvy i celého těla. Velmi známý je Satisfyer, který právě pracuje na bázi podtlaku. Dalším stimulátorem je přístroj s umělým jazýčkem, který simulací orálního sexu dokáže vynést každého na vrchol blaha. Jeho více funkcí vibrací, rozkoší, využití systému podtlaku či nikoli vám udělá dobře jako nikdo jiný.

Vibrační vajíčko i na cesty

Vibrační a sací prvky umí dráždit i ostatní části těla, jako jsou bradavky, krk, loketní jamky či jiné erotogenní zóny. Stejně tak poslouží i vibrační vajíčko. Jde o diskrétní sexuální pomůcku, kterou můžete mít vždy po ruce, vezmete si ji na cesty a klidně ji můžete použít, když budete třeba dlouho v práci a budete potřebovat uvolnit. Co se týká vibrací, nemusíte mít pouze vibrátor, tedy atrapu mužského údu, aby vám bylo dobře. I vajíčko umí zahrát velké divadlo. Ba co více parádní představení se standing ovation v podobě maximum orgasm. Mrkněte na e-shop Vibratory-online.cz, kde je bohatá nabídka hraček pro dospělé. Zažijete nepopsatelnou slast a poznáte nové rozměry rozkoše. To vše s kvalitním zbožím za přívětivé ceny. Nestyďte se a objednejte si intimní tajemství z diskrétního e-shopu.

Napsat komentář