Krása,  Zdraví

Chcete krásnou hřívu? Dopřejte jí vitamíny na vlasy

Jaro a podzim jsou roční období, která dávají vlasům trošku zabrat. Hříva se obnovuje, proto vlasy častěji vypadávají. Změny teplot však mohou způsobit i stav vlasů, jež se mohou přesušovat. Optimální je vyživit zevnitř. Jak? Vitamíny.

Vitamíny na vlasy – biotin a zinek

Můžete používat ty nejlepší přípravky, jako jsou šampony, masky, balzámy, spreje, mléka, tekuté keratiny, a stejně třeba nedocílíte krásných vlasů, pokud nebudou vyživené zevnitř. Potravinové doplňky mají své opodstatnění. Někdy také nestačí mazat obličej krémem, ale podpořit omlazení lze například pitím kolagenu, jež obnovuje struktury pleti zevnitř. Nejinak tomu je i vlasů. Víte, které vitamíny jim svědčí nejvíc? Biotin zinek. Zpevní strukturu, vyživí kořínky, díky čemuž bude vlas odolnější celkově. Bude tak odolávat vnějším i vnitřním vlivům, protože vypadávaní vlasů může souviset například s hormonálními změnami. Jestli chcete mít husté vlasy, pečujte o ně zvenčí i zevnitř.

Jak na zdravé a husté vlasy?

Je jedno, jestli máte suché, nebo mastné vlasy, barvené, s lupy či vás trápí lámavost vlasůVitamíny na vlasy umí srovnat jakýkoli jejich stav, a i když máte bezproblémovou kštici, je třeba ji udržovat, protože prevence je základ. Potravinové doplňky jsou posilující, nejde o léky, tak se nemusíte bát intenzivních účinků s vedlejšími projevy. Mezi osvědčené přípravky patří Bloom Hair vitamíny. Můžete si je pořídit v klasických tabletkách, sladkých medvídcích, nabízí se i vitamíny na vlasy pro maminky. S firmou spojila své jméno i známá slovenská influencerka Zuzana Plačková, která má vlastní řadu vitamínů na vlasy. Uvidíte, že po těchto produktech budete mít krásnou hřívu. Lesklou, ne mastnou, ani suchou. Zdravé vlasy se vám nebudou lámat a vyrostou vám do délky, jakou si budete přát.

Napsat komentář