Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Péče o vlasy je nezbytnou součástí pravidelné hygieny. V případě, že se o ně přestanete starat, velmi rychle se to projeví na jejich vzhledu, daleko závažnější jsou však důsledky, jež nemusejí být na první pohled patrné, podíváte-li se do zrcadla.

Jak poznat kvalitní šampon?

Na trhu se dnes dají pořídit šampony na vlasy v opravdu rozmanité škále. V první řadě byste si konkrétní produkt měli vybírat dle typu a stavu vašich vlasů. Jsou-li například mastné, je vhodné dát přednost šamponům, které se právě na potlačení přebytečné mastnoty specializují. To samé platí tehdy, máte-li problém s lupy.

Kromě univerzálních produktů se dají zakoupit regenerační šampony na vlasy, dále také šampony pro barvené vlasy, jejichž složení pomáhá co nejdéle zachovávat pigmentaci. Častou volbou jsou rovněž šampony, které zvětšují objem vlasů, což ocení hlavně ti z vás, kteří nedisponují zrovna bohatou a hustou kšticí. Je však nutné si dát pozor na jejich složení. Ideální variantou jsou přípravky, které lze zařadit k přírodní kosmetice, neobsahují tedy žádné umělé látky.

Zajímavé varianty šamponů

Moderní vlasovou kosmetiku lze nyní zakoupit online, a to kupříkladu v obchodě Fanola. Kromě klasických výrobků zde naleznete třeba také No-yellow produktovou řadu, jež je určená pro neutralizaci žlutých odlesků, čímž se zajišťuje příjemný lesk v okamžiku, kdy máte vlasy nabarvené na blond. Kromě toho v eshopu zmíněné společnosti získáte přípravky z řady Oro therapy. Jde o profesionální vlasovou kosmetiku obohacenou mikroaktivním zlatem. Tento prvek dodává vlasům potřebnou vitalitu. Výhodou je, že se dá oro therapy vlasová kosmetika použít pro všechny druhy vlasů.

Na výběru vlasového šamponu si dejte opravdu záležet. Jedině se správně zvoleným šamponem budou vaše vlasy zdravé, bohaté a přirozeně husté. Zabráníte vysychání pokožky a tvorbě lupů. Kvalitní šampon svojí troškou přispěje k vašemu sebevědomí. Je totiž známo, že se lidé cítí ve společnosti ostatních mnohem lépe, pokud mají upravené a na první pohled zdravé vlasy.

Napsat komentář