Bydlení,  Služby,  Služby, rady, zajímavosti

Bytový textil umí změnit k nepoznání i dětský pokojík

Koronavirová pandemie zahnala naše děti do dětských pokojíků. Proměnily se na učebnu, tělocvičnu a hernu současně. Nezasloužil by si zrovna pokojík vašeho dítěte nějaké to vylepšení?

Chcete, aby vaše dítě bavilo učení? Aby se svým užitečným hobby nepřestalo věnovat ani nyní, v době koronaviru? Či mu dopřát příjemný spánek? Pusťte se do úprav dětského pokojíku. I poměrně finančně nenáročné úpravy mohou udělat velkou změnu.

Pořiďte do pokojíčku nové záclony a závěsy

Věděli jste, že lze záclony pořídit s dětskými motivy? Děti je milují, zejména ty mladší. Často je umíme dokonce zakomponovat do tématu celého dětského pokojíčku, což je dnes velkým trendem. Dítě si může pokojíček přetvořit třeba na farmu – s použitím záclony s domácími zvířátky bude interiér dokonalým. Stylové či pohádkové však mohou být i dětské závěsy. Dokonce i starším dívkám se bude líbit závěs s nádherným koněm, klukům zas s autem a s fotbalovými míči.

Pokojík osvěží samolepky na zeď

Má vaše dítě v pokojíčku prázdnou zeď? To nejspíš dnes a denně chodí s novými nápady, co na ni dát. Překvapte jej a pořiďte mu samolepky na zeď. Třeba se vám je podaří doladit i s koníčky vašeho dítěte. Nebo jej namotivují k nějaké činnosti. Takový obrázek kytary na zdi vždy připomene, že je hru nutné zejména každodenně cvičit.

Dětské povlečení nesmí chybět

Dopřejte dětem i sladké sny. S jejich oblíbenými pohádkovými a filmovými hrdiny na povlečení se jim bude usínat skutečně skvěle. Pořiďte svým dětem dětské povlečení, díky kterému se budou těšit do postele. Povlečení však dává pokojíku design i během dne. Obvykle se totiž neodkládá.

Pohodlíčko pro děti

Z bytového textilu nezapomeňte ani na různé dětské deky, polštářky, nebo sedací vaky. Díky nim se vám podaří děti dostat od počítače ke knížce. Podlaha se promění na místo pro hru společenských her, ke čtení, ale třeba i pro cvičení.

Napsat komentář