Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Mít vlastní bazén není v současné době nijak výjimečné, spíš se to už považuje za běžný standard. Nemusí se nutně jednat o velký bazén za statisíce, i menší rozměr bazénu vám poskytne patřičný komfort.

Zábava za pár korun

Že se jedná o skutečně cenově dostupnou záležitost, svědčí fakt, že nejlevnější bazén lze pořídit v supermarketu kolem jednoho tisíce korun. Většinou se jedná o typ se samodržícím nafukovacím okrajem, v jehož prospěch hovoří jednoduchá instalace. Stačí jen důkladně vyrovnat povrch, nafouknout límec, napustit vodou a zahradní bazén je na světě.

Proč se vyplatí připlatit?

S ohledem na cenu výše zmiňovaného bazénu je potřeba počítat s kratší dobou životnosti a s menší odolností vůči okolním a povětrnostním vlivům. Oproti tomu bazény do země z kvalitního materiálu skutečně vydrží. Nemusíte se obávat složitého zařizování a hledání informací, co všechno k jejich zprovoznění budete potřebovat. Je možné si pořídit rovnou celý bazénový set, čímž významně ušetříte nejen čas, nýbrž ho získáte za výhodnější cenu.

Stačí si jen vybrat

V nabídce výrobce si zvolíte bazén, jenž bude nejvíce odpovídat vašim prostorovým možnostem. K němu je možné navolit si bohaté příslušenství v podobě zastřešení, protiproudu, filtrace, vysavačů, solárních sprch, reflektorů, vestavěného schodiště apod.

Své investice nebudete litovat

Zapuštěné bazény jsou zpravidla vyrobeny z homogenních polymerů, jež vynikají mechanickou odolností a barevnou stálostí. Těmto tzv. skimmerovým bazénům nechybí též certifikace pro pitnou vodu. Mezi jejich pozitiva dále patří nízké provozní náklady, minimální opravy a možnost rozšíření o další funkční příslušenství.

Kdo vám poradí?

S nákupem bazénu vám pomůže firma Albixon s dlouholetými zkušenostmi s jejich výrobou, dodáním a montáží. Stačí navštívit její kontaktní místa nebo webové stránky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *