Služby,  Služby, rady, zajímavosti

Varovné systémy moderní doby. Jaké se nabízí?

Co si představíte pod pojmem varovný systém? Asi se vám vybaví siréna. Dnes už mohou být minulostí zašumělé zvuky, pisklavé a nepříjemné. Moderní prvky jsou krásně čisté a neztěžují tak závažnou situaci ještě víc.

Varovné systémy pro firmy i města

Obor varovných systémů se neustále vyvíjí, tvoří jej několik částí: elektronická siréna, lokální výstražný systém (hladinoměrná čidla a srážkoměry) či bezdrátový informační systém BIS. Právě on má skvělou kvalitu přenosu mluveného slova i hudby. To je ideální pro bezdrátový rozhlas ve městech či obcích, kde si občas do reproduktorů pro zlepšení nálady místní zapnou právě hudbu. Bojíte se vysokých nákladů při instalaci? Nemusíte, cena není nijak ohromující díky dobře zvolené technologii výroby (jde o vysokou kvalitu výrobku). Varovné systémy jsou nenáročné i na údržbu a případný servis se dá udělat i přes vzdálený přístup do rozhlasové ústředny od servisního PC. S obousměrnou komunikací tak už nikdy nebudete muset řešit, jestli byl rozhlas v době vysílání funkční. Navíc hlášení pouze přes mikrofon u ústředny už je také minulostí, dnes lze mluvit odkudkoliv díky telefonnímu modulu. Buďte tzv. chytrou obcí i vy.

Drátový rozhlas Elmik.cz

Drátový rozhlas už není zastaralým prvkem. Dnes jde o moderní řešení komunikace v obci, komunitě, lze jej instalovat i do jiných míst, budov. A na ozvučení tohoto typu se specializuje společnost Elmik.cz, která se zabývá servisem a opravami městských a obecních rozhlasů, stejně tak poskytuje výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Tato firma existuje už od roku 1994, má tak mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Každému z nich vypracuje projekt na míru a za skvělou cenu. Firma sleduje i trendy, což se týká i varovných systémů. Společnost tak poskytuje komplexní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen, kamerových systémů i ozvučení škol, dále je vám k dispozici i nabídka velkoobchodu a maloobchodu s ozvučovací technikou, jako jsou reproduktory, zesilovače nebo rozhlasové ústředny.

Napsat komentář