Diety a hubnutí

Co pomůže s hubnutím na podzim?

Přemýšlíte nad tím, že se letos na podzim pustíte konečně do hubnutí? Možná to pro vás je obtížnější než by se na první pohled mohlo zdát. Ale pokud víte, jak se k tomu postavit, nic složitého to nebude, jen si vzít k ruce ty správné nástroje a pomocníky. Těmi mohou být jak pohyb, tak zdravá strava. Pomoci si ale můžete také doplňky stravy. Po kterých sáhnout?

Zdravý pohyb, který nebolí

Pokud máte pár kilo navíc, může pro vás být každý pohyb problém. Mohou vás bolet kolena či další klouby na nohou, což může výrazně narušit vaši schopnost normálního pohybu. Pokud však najdete správné cviky a pohyby, které vám neublíží, bude pro vás mnohem snazší dostat se do formy a zhubnout. Jedním z takových druhů pohybu je plavání. Díky tomu, že se pohybujete v prostředí, ve kterém je vaše tělo nadlehčováno, můžete si dovolit i prudší a namáhavější pohyby bez rizika poškození kloubů. Plavání anebo raději aqua aerobik se tak mohou stát příjemným zpestřením vaší snahy o zhubnutí. Právě zdravý pohyb ve vodě je odpovědí na otázku jak zhubnout plaváním.

Nebojte se doplňků stravy

Pokud to s nimi nepřeženete a nebudete doplňky stravy nahrazovat stravu samotnou, je vše v pořádku. Vyzkoušet můžete v tomto ohledu třeba guaranu. Ta může být velkým pomocníkem, protože je přirozeným zdrojem kofeinu, který zrychlí váš metabolismus a pomůže vám spálit více kalorií. Guarana má také pozitivní vliv na vaši náladu a soustředění, takže se při cvičení nebo dietě nebudete cítit tak unavení. Guarana je skvělým pomocníkem v boji proti obezitě, ale nepřehánějte to s jejím množstvím, jinak se mohou objevit problémy, jako je úzkost nebo nespavost. Doporučené dávkování je 1 až 2 kapsle denně. Užívat můžete také prášek, který si nasypete třeba na ranní kaši anebo rozmícháte ve vodě a vypijete. Nic složitého. A vaši porci energie získáte natotata.

Ženšen není jen pro muže

Energii na zvládání každodenních úkolů dodá mužům i ženám. A vůbec se nemusíte bát toho, že by vám zvedal hladinu testosteronu. U žen pomáhá ženšen naopak s harmonizací hladiny estrogenu, tedy ryze ženského hormonu. Nechte se ženšenem vyladit a guaranou nakopnout a užijte si skvělý podzim, který vás přirozeně vyladí na aktivní zimu.

 

 

Napsat komentář