Bydlení,  Služby,  Služby, rady, zajímavosti

Pronájem dodávky je pro mnoho lidí výhodnější než její koupě

Když potřebujete převézt z bodu A do bodu B něco většího, například almaru, většinou si pouze s osobním autem nevystačíte. V takovém případě je vhodné uvažovat o možnosti zapůjčit si dodávku.

Půjčení vyjde mnohem lépe

Naprostá většina Čechů vlastní osobní vůz. Dá se s ním dostat takřka kamkoliv a krom lidí klidně uveze i nějaké to větší břemeno. Když už se navíc nevleze do kufru ani na zahrádku, je možné použít tažný vozík. Ani ten ovšem neuveze všechno.

V případě většího nákladu, třeba typicky nábytku při stěhování, je obvykle nezbytné sehnat něco většího, než je osobní vůz. Ideální je dodávka. Ty však nerostou na stromech a kupovat si něco takového pouze kvůli jednorázové akci je nesmysl, a to i v případě levné ojetiny. V takovýchto chvílích je výhodné kontaktovat půjčovnu dodávek v Ostravě.

Můžete mít dodávku do hodiny

Půjčit si na den nebo dva dodávku vyjde skutečně na úplně jiné peníze, než si kupovat nové auto. A cenově je to výhodnější, i když budete potřebovat dodávku třeba každý měsíc, zvláště u půjčovny Van2Go. Nejenže byste měli být spokojeni s cenami, ale i s nabízenými službami.

Pokud totiž budete potřebovat, můžete si pronajmout vůz třeba o půlnoci. Je lepší dát sice vědět předem, a sice prostřednictví telefonu, nicméně klidně můžete přijít na pobočku a vše vyřídit osobně.

V dodávce můžete sedět do jedné hodiny od příchodu. Takovéto bleskové jednání už vytáhlo trn z paty nejednomu klientovi.

Kvalitní vozový park

Van2Go se může rovněž pochlubit i kvalitním vozovým parkem. Není se čemu divit, jelikož všechna auta prochází pravidelnými servisními kontrolami a starší vozy se běžně obměňují za novější modely.

Nemusíte tak mít obavy z toho, že kvůli špatnému technickému stavu dodávku zůstanete stát někde mimo civilizaci nebo uprostřed rušné křižovatky.

Napsat komentář