Bydlení,  Zprávy

Proč se vyplatí investovat do vestavěné skříně

Pokud se rozhodujete, zda si pořídit klasickou volně stojící skříň, nebo si něco připlatit a investovat do vestavěné, radíme vám vydat se druhou cestou. Proč? Protože má celou řadu výhod.

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi jsou v posledních letech velmi moderní. Nehodí se pouze do ložnice, skvělou volbou jsou také pro dětský pokoj, šatnu, případně do chodby.

Využijte veškerý prostor na maximum

V době, kdy jsou byty drahé a mladí lidé jsou nuceni pořizovat si menší bydlení, které je cenově dostupnější, je klíčové využít každý kousek prostoru. Právě vestavěné skříně využijí každý centimetr čtvereční. Vestavěná šatna se naplánuje na míru dané místnosti, od podlahy až ke stropu, bere ohledy na nestandardní prvky v místnosti, zkosený strop a další abnormality. Získáte spoustu místa, aniž byste zabírali více plochy podlahy.

Umožní vám lepší organizaci vaší skříně

Vestavěné skříně se vyrábí na míru, to znamená, že si můžete nadiktovat, jak má skříň vypadat uvnitř. Potřebujete více polic? Sháníte spíš skříň s dostatkem místa pro ramínka? Toužíte po kravatovníku nebo drátěném koši na ponožky? Všechno můžete mít. Skříň bude naprosto dokonale naplňovat vaše potřeby.

Designem naplní vaše představy

Na míru se přizpůsobí samozřejmě i materiál, povrchová úprava a další aspekty. Na posuvné dveře je možné nainstalovat zrcadlo, abyste se hned ráno při oblékání viděli, do skříně se dá zabudovat osvětlení.

Investujete na dlouhý čas

Vestavěné skříně do ložnice či jiné místnosti jsou celoživotní investicí. Zvýší hodnotu vašeho domova i jeho atraktivitu. Přece jenom jsou dnes vestavěné skříně velmi moderním a poptávaným řešením.

Opravdu se vyplatí investovat do skříní více a pořídit si ty vestavěné. Navíc vám poradíme jeden trik. Pokud si necháte vestavěnou skříň zpracovat bez zadní stěny, ušetříte. Zadní stěna přitom není potřebná, protože skříň stejně stojí u zdi.

Napsat komentář