Služby,  Služby, rady, zajímavosti,  Zdraví,  Zprávy

Sháníte originální dárek? Darujte olivový olej

Vymýšlíte dárek pro kamarádku, kamaráda, tatínka, rodiče vaší přítelkyně nebo jakoukoliv jinou dospělou osobu? Vybírat dárky pro dospělé je vždycky těžká volba, když si vlastně mohou všechno, co chtějí, koupit. A to, co si dovolit nemohou, jim asi nebudete moct pořídit ani vy.

Jestli už máte dost lahví dobrého alkoholu a bonboniér, postavte se tentokrát k výběru dárku originálněji a praktičtěji. Vhodný dárek pro ženu i muže je například olivový olej!

Olivový olej je velmi cenný dar

Jít do supermarketu, koupit tam láhev olivového oleje a darovat ji není to, co máme na mysli. Když vybíráte dárek pro muže či ženu, již jsou ve vašem životě důležití, musíte vybírat mezi oleji prémiovými. Extra panenské italské olivové oleje, olej s rozmarýnovou chutí, olivový olej určený přímo pro děti, limitovaná edice mladého olivového oleje, prémiový olej v designové láhvi. Tohle jsou varianty vhodné jako dárek.

Čím se prémiové olivové oleje liší od těch ze supermarketu?

Rozdíl poznáte v chuti. V kvalitním oleji ucítíte čerstvě posekanou trávu i citrusy, aroma mandlí, svěží tóny rozmarýnu a šalvěje, divokou čekanku, zelená jablka, rajčata a mnoho dalšího. Teprve pak pochopíte, jak má vlastně chutnat olivový olej.

Tyto oleje pochází typicky z malých rodinných firem, kde do nich dávají veškerou lásku a péči.

S péčí ho musíte i vybírat

Jemné ovocné chutě jsou vynikající na saláty a ryby. Pikantní chuť se hodí zase spíše na grilovaná masa. Neznáte tyto zásady? Nebojte se. Vyberte kvalitní dárkový olivový olej v e-shopu Olivum.cz. Tam se ke všem druhům dočtete, k čemu jsou vhodné. A když si nebudete jistí, prostě se ozvěte, personál e-shopu vám poradí. Každý olivový olej v nabídce totiž osobně ochutnali, nabízené produkty nevybírali jen tak náhodou. V sortimentu najdete olivové oleje z Chorvatska, Řecka i Španělska.

Napsat komentář