Služby,  Služby, rady, zajímavosti,  Zajímavosti,  Zprávy

Proč je logické investovat do dluhopisů? Získat můžete až 9,5% p.a. s Uniprospe

Máte naspořené peníze a přemýšlíte, jak je nejlépe v této době investovat? Skvělý a bezpečný způsob je investice do dluhopisů firmy Uniprospe s výnosem 9,5% p.a.

Co jsou dluhopisy a proč je chytré do nich investovat?

Dluhopisy patří do dlouhodobých cenných papírů se splatností delší než jeden rok. Skvěle se proto hodí do investování. Pokud máte naspořené nějaké peníze, které nebudete v následujícím období potřebovat, rozhodně je nenechávejte na běžném účtu. Tam totiž vlivem neustále se navyšující inflaci ztrácí na hodnotě. Investicí do dluhopisu půjčíte své peníze emitentovi, který vám je musí v předepsané lhůtě vrátit. Tato částka je navíc pochopitelně navýšena o úrok, který se obvykle pohybuje v řádech od 5 do 7 procent za rok. Proto se při nákupu dluhopisů podívejte nejen na samotnou částku, ale také na výši úrok a vyplácení výplaty.

Jaký úrok nabízí firma Uniprospe?

Investice s Uniprospe.eu nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří chtějí v této nelehké době zhodnotit své finance. Aktuálně probíhá prodej emise s projektem schváleným ČNB s názvem UNIPRO SPE01 9,50/22. Prodej zahájili se speciální zaváděcí slevou 3% z emisního kurzu. Jak to funguje v praxi? Z každého dluhopisu, jehož cena po započtení emisního kurzu je 30.600 Kč, dostanete zpět 900 Kč. Firma pak využije finance z této emise pro nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárně.

Výhodou je, že dluhopisy je možné nakupovat za poměrně malé částky. Je na vás, kolik se rozhodnete investovat a jaký bude váš pravidelný zisk. Úrok ve výši 9,5% p.a. je u Uniprospe vyplácen pololetně s konečnou splatností ke dni 31.12. Výška výnosu je fixní.

Investujte chytře a s hlubším významem

Uniprospe se specializuje na zpracování nebezpečného odpadu, především ojetých pneumatik a energii používá jako tepelný zdroj pro cementárny v České a Slovenské republice i v okolních zemích v EU. Vše je prováděno procesem pyrolýzy, jejíž hlavním výstupem jsou plyn, uhlík a olej.

Napsat komentář