Krása,  Móda,  Zdraví

Pro koho se hodí šperky z křišťálu nebo tyrkysu? Vybírejte podle znamení zvěrokruhu, zdraví i barvy!

Už od dávných časů se lidé oddávali léčivé síle přírodních kamenů. Vyráběli z nich šperky a pyšnili se jejich krásou. Naštěstí se tato tradice dochovala i do moderní doby. Klenoty s kameny tyrkysu, křišťálu, malachitu či akvamarínu jsou slušivé a dodají vám potřebnou sebedůvěru.

Léčivá síla drahokamů působí na každého člověka jinak. Někdo je nosí jako ochranu proti stresu a depresi, jiný proti bolestem a dalšímu poslouží k detoxikaci. Nejčastěji se kameny vybírají podle oblíbené barvičky a znamení zvěrokruhu. Při rozhodování však dejte na první dojem, ten je klíčový.

S křišťálem si osvojíte duchovní vývoj a harmonii

Pokud se vám zalíbí křišťál náramek, budete patřit ke znamením zvěrokruhu kozoroha, lva, vodnáře a berana. Jeho krása však uhrane i jiné zrozence, protože má všestranné využití. Křišťál je symbolem očistné léčivé vitality a jedná se o krále všech kamenů. Z těla dokáže odstranit negativní energii a dopřát mu tu pozitivní. Čistí auru, odstraňuje blokády, ochraňuje. Navíc kladně působí na soustředění a člověka vede k dokonalosti. Je účinným pomocníkem při bolestech hlavy a detoxikuje.

Tyrkys je kamenem čestnosti a kreativity

Pakliže patříte ke zrozencům blíženců, ryb, střelce a vodnáře, upoutá vás tyrkys náramek. Není divu, jedná se o drahokam rozvoje, energie, nadhledu a čistoty mysli. Díky němu budete kreativnější, posílíte svou intuici a zaženete vznětlivost. Dopídíte se k duševní rovnováze a tělo ochráníte před nachlazením, bolestivými hlasivkami, záněty i infekcemi. Většina lidí si tyrkys oblíbila pro jeho barevnost, nadpřirozenou moc a ochranitelské účinky. Pracujete-li v kreativní sféře, určitě si ho opatřete, protože zesílí vaše schopnosti. Zbavíte se negativního přístupu, osvojíte si čestnost a naučíte se bojovat s problémy každodenního života.

Napsat komentář