Služby, rady, zajímavosti

Společnost Apple a její výrobky patří mezi špičku

I když to ve své době dlouho vypadalo, že společnost Apple zkrachuje, nakonec se tak nestalo. V současné době naopak patří mezi hlavní giganty v oblasti spotřební elektroniky a o její výrobky je eminentní zájem. A je velice nepravděpodobné, že by se na tom mělo v dohledné době něco zásadního měnit.

Skvělé mobilní telefony

Asi nejoblíbenějším současným produktem „jablíčkářů“ jsou telefony známé jako iPhony. Na první pohled člověk příliš mnoho rozdílů oproti konkurenci nepozná. Všechny současné chytré telefony vypadají totiž skoro stejně. Zásadní rozdíl ale není venku, nýbrž se ukrývá pod kapotou.

iPhony jsou zajímavé hlavně kvalitními procesory, případně grafickými čipy. S jejich pomocí jsou pak mobily rychlé jako blesk a dají se na nich hrát i moderní hry s nejlepšími možnými detaily. Nicméně jsou i docela drahé, a tak je potřeba si na ně dávat pozor. To mimo jiné znamená i nutnost koupit si tvrzené sklo na iPhone.

Přístroj bude pochopitelně fungovat i bez něj, nicméně daleko lepší je příliš neriskovat a displej si u mobilu patřičně chránit. Hodně také pomůže použití speciálního pouzdra, které je určeno hlavně k protekci celého těla telefonu.

Výborné hodinky

Dalším úspěšným produktem firmy Apple jsou hodinky Apple Watch. Nejde jen o další standardní časomíru, ale o technologický zázrak. Hodinky toho totiž umí skutečně hodně.

Dokáží měřit tep i počítat kroky. Také zvládnou zobrazovat zprávy z mailu, a dokonce i SMS z mobilního telefonu. Při spárování s iPhonem je dokonce možné z těchto hodinek i volat.

Hodinky mohou fungovat i jako skvělý módní doplněk. Aby se jednalo o opravdový elektronický šperk, ještě jim k tomu něco málo chybí, nicméně ledacos se dá dohnat koupí náhradních řemínků Apple Watch 3 různé barvy. Je možné je měnit podle aktuální nálady, případně každý den si prostě zvolit jiný.

Napsat komentář