Zdraví

Poznejte, jak se liší inzulinové jehly a kde je výhodně nakoupit

Život s cukrovkou má svá omezení a nepříjemnosti, bez kterých to ale bohužel nejde. Patří sem především měření hladiny krevního cukru a případná následná aplikace odpovídajícího množství inzulinu. Naštěstí existují v dnešní době moderní vylepšení, díky kterým nejde o tak velký problém. Správné inzulinové jehly totiž dokážou mimo jiné snížit i bolestivost vpichu.

Jak poznat kvalitní inzulinové jehly

Kvalitní inzulinové jehly jsou vyrobeny tak, aby jejich použití bylo co možná nejvíce jednoduché a minimálně bolestivé. Mají fasetový vpich a velmi tenké stěny, aby inzulin rychle tekl. Poměrně značným zlepšením je také silikonové ošetření povrchu jehly. To sníží tření, což opět pomůže zmenšit bolestivost při aplikaci inzulinu. Praktický mechanismus je navíc jako stvořený pro kombinaci s dávkovacími pery známých značek.

Pořiďte si další pomůcky pro diabetiky

Kromě inzulinových jehel potřebují diabetici i celou řadu dalších pomůcek. Konkrétně se jedná například o glukometr, s jehož pomocí je možné odhalit, jestli aktuálně inzulin potřebujete, nebo ne. Dále se hodí testovací proužky, odběrová pera a lancety. Všechno potřebné můžete nakoupit na jednom místě, takže ušetříte za poštovné a získáte veškerou nutnou výbavu pro zvládání života s cukrovkou a z ní plynoucích omezení a opatření.

Výhodné nákupy ve specializovaném obchodě

A jak za nákup nezbytných pomůcek pro diabetiky můžete ušetřit? Stačí znát ten správný internetový obchod, kde najdete dostatečně široký sortiment kvalitních značek a k tomu za skvělé ceny. Nákup spotřebních pomůcek, jako jsou právě inzulinové jehly, může být ještě výhodnější ve chvíli, kdy zvolíte větší balení a více kusy. Cena za jeden kousek bude tím pádem o něco nižší a nebudete muset zásoby doplňovat tak často.

Napsat komentář