Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Miminka vyžadují neustálou pozornost. Rodiče nad postýlkou nemohou stále bdít, proto aktivitu dítěte spolehlivě zaměstnají doplňky, které jsou zábavné i poučné.

Miminko potřebuje zábavu

Zasloužilí rodiče to znají, ti nastávající se s tím teprve seznamují. Jakmile se miminko vzbudí, začne o sobě dávat vědět. Když se nad něj nakloní rodič, má dítko o zábavu postaráno, pokud ovšem hledí do prázdného stropu, začne se hlásit usedavým pláčem. U miminek je proto důležité zabavit jejich pozornost, ať jsou v jakékoli poloze. Pokud zrovna nemají chuť mazlit se s oblíbenou hračkou, mohou se nudit. Jejich aktivitu lze uspokojit několika pomůckami. Jednu z nich představuje hrací kolotoč nad postýlku.

hrací kolotoč nad postýlku potěší každé dítě
ručně vyráběný hrací kolotoč nad postýlku

Kde koupit hrací kolotoč nad postýlku?

Tyto doplňky do výbavy miminka jsou velmi praktické. Dětský kolotoč nad postýlku zaměstná hned několik vjemů dítka. Jednak jde o vizuální efekt, kdy dítě pozoruje onu hračku. Zabaví ho visící objekty často v podobě jednoduchých tvarů, které jsou dítku příjemné (např. měsíc, hvězdičky, sluníčko, stromečky a zvířátka). Neopomenutelnou funkci představuje i hudba, jež celou zábavu zpestří. Dítko se zabaví na delší dobu a může i v klidu usnout. Tato obdoba hračky je navíc i bezpečná, miminko nemůže spolknout žádnou ze součástí, jelikož je pomůcka upevněna na dřevěný držák na kolotoč.

dětský kolotoč na postýlku potěší každou maminku i její dítě
hrací kolotoč nad postýlku

Hračky jsou důležité pro vývoj

Děťátko se vyvíjí od prvního dne, kdy se narodí. Může se nám to zdát brzy, ale již od tak útlého dětství je vhodné rozvíjet jeho schopnosti. Zaměstnávat jeho pozornost, učit rozpoznávat barvy, jednoduché tvary, vnímat zvuky. Hrací kolotoč nad postýlku je hračka na edukativní bázi. Miminko se s ní skvěle zabaví, a navíc díky ní poznává nové vjemy, které v pozdějším věku snáze pojmenuje. Takový doplněk do dětské výbavy proto ocení každá maminka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *