Bydlení,  Služby, rady, zajímavosti

Papírový kalendář jako maminka určitě oceníte

Není nad digitální vychytávky, avšak často zjišťujeme, že mnohem snazší nebo přívětivější by pro nás byla stará dobrá „analogová“ cesta. Příkladem je třeba kalendář. Je hezké nosit si ho s sebou v telefonu, ovšem poznámky se lépe píšou do toho papírového, co vám stojí na stole.

V kanceláři, na nočním stolku nebo třeba na poličce v obývacím pokoji. Tam všude má kalendář své opodstatnění a jako maminka ho tam každopádně oceníte.

Mějte všechny povinnosti na jednom místě

Kalendář je ideálním místem, kam zaznamenat kontroly u lékařů pro vás i děti, data, kdy jede dítě školou povinné na výlet, návštěvu prarodičů i den, kdy se máte stavit do opravny obuvi pro opravené boty. Může se stát takovým vaším rodinným deníčkem, kam si budete zapisovat vše důležité společně. Zároveň by však měl být designovým prvkem.

Vyberte si kalendář podle svých představ

Pro tisk kalendářů se využívá nespočet různých motivů. Můžete si pořídit kalendář s recepty, fotografiemi krásných míst k navštívení nebo uměleckými díly. Větší prostor pro krásné fotografie samozřejmě nabízí nástěnné kalendáře, na zapisování poznámek jsou nicméně praktičtější ty stolní. Doma však můžete mít oba.

Kalendář lze nechat vytvořit také na míru

Specialitou je výroba kalendáře přímo na míru s vašimi vlastními fotografiemi. Takový výrobek bude třeba i moc hezkým dárkem pro prarodiče. Nemusíte však nutně do kalendáře dávat fotografie svých dětí. Jestliže rádi fotíte, nechte si vytvořit kalendář s vašimi uměleckými fotkami.

Považujete kalendáře za dobrý dárek?

Reklamní kalendáře už tradičně patří k vánočním dárkům, jimiž firmy obdarovávají své věrné zákazníky, obchodní partnery či zaměstnance. A upřímně řečeno, je to jeden z těch dárků, na nějž se spousta lidí doopravdy těší. Kalendář používají, a tak jim přijde vhod, když ho nemusí kupovat. Malé logo společnosti někde na zadní straně ničemu nepřekáží.

Napsat komentář