Zdraví

Nedaří se vám otěhotnět? Vyzkoušejte čaje na podporu plodnosti!

Přijít do jiného stavu nebývá vždy snadné. Tzv. “čekání na čekání” někdy obzvláště pro prvorodičky, které pro miminku bezmezně touží, může být pěkně na nervy. Naštěstí existují způsoby, jak si pomoci a plodnost posílit.
Problémy s otěhotněním v mnoha případech jsou tzv. „v hlavě“. Zkrátka na to moc myslíme, intimní hrátky vnímáme jako povinnost a partnera jako sexuální mašinu, která nás musí přivézt do jiného stavu.

Nesmíte tolik chtít!

A víte, jak to chodí? Čím víc se chce, tím více se nám objekt naší touhy vzdaluje. Má kamarádka se například do jiného stavu pokoušela přijít celých deset let. Během této doby podstoupila i několik umělých oplodnění. Neúspěšných. Nakonec s manželem adoptovali chlapečka. A po roce holčičku. Ihned poté k překvapení všech a jí samotné nejvíc přišla do jiného stavu. A porodila dvojčata! Psychika na naše životy zkrátka má mnohem větší vliv, než si mnohdy připouštíme.

Zklidněte se!

Prvním krokem by tedy měla být snaha dostat se do klidu. Zkrátka na to nemyslet, což se samozřejmě snáze radí, než vykonává. S psychickou pohodou by každopádně měl ruku v ruce jít i zdravý životní styl – váš i vašeho partnera. Dopřávejte si plnohodnotnou stravu plnou veškerých nezbytných živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Pravidelně cvičte, nekuřte ani neholdujte alkoholu. A pánové by se měli vzdát upnutých džínů a slipů a místo nich začít nosit trenýrky a volnější kalhoty.

Čaje na podporu otěhotnění

Doporučit lze i speciálních doplňky stravy a čaje na podporu otěhotnění. Pomoci by vám mohl čaj báby Radnické. Ten je plný bylinek napomáhajících prokrvení sliznice dělohy a příznivě ovlivňujících uhnízdění embrya. Podobnými účinky vyniká i čaj Ludmily Mojžíšové, obzvláště pokud jeho konzumaci doprovodíte cvičením (12 základních cviků Ludmily Mojžíšové).

Magický kontryhel

Dalším vhodným přípravkem je kontryhelový čaj na podporu otěhotnění. Kontryhel na všechny ženské problémy včetně neplodnosti užívaly i naše prababičky. Podporuje totiž funkci dělohy, čímž zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění i schopnost donošení plodu. Pro nejlepší efekt doporučujeme užívat kontryhel extrakt v kapslích.

Stále se nedaří?

Pokud se vám ani po těchto snahách nepoštěstí a do půl roku nepřijdete do jiného stavu, obraťte se na lékaře.

Napsat komentář