Služby,  Zprávy

Když svatba, tak tradiční moravská! A kde ji uspořádat?

Svatba by měla být nezapomenutelná. Nejenom pro novomanžele, ale také svatebčany. A my víme, kde takovou svatbu uspořádáte! Na jižní Moravě!

Svatby na jižní Moravě jsou v kurzu. A to z mnoha důvodů. Prvním je krásné slunečné počasí a počet slunečních dní, kterých je v součtu přeci jen o něco více než v Čechách. Dalším je skvělé víno, které v moravských sklípcích teče proudem, a jež snese srovnání s víny světových vinařských velmocí. A třetím důvodem je moravská pohostinnost. Na Moravě se o vás zkrátka postarají jako o vlastní. Ve Vinařském dvoře na faře Holánek v Ivani tedy určitě.

Kde uspořádat svatební hostinu?

Uspořádat svatební hostinu není jen tak. Pohoštění svatebčanů totiž bývá jednou z nejdražších položek figurujících na svatebním seznamu. A ten bývá pěkně dlouhý. Jen sestavení svatebního menu je pěkným oříškem. Následovaným přípravou svatební tabule. Opominout byste neměli ani harmonogram svatební hostiny a s ním spojentradice. Ještě před tím vším však budete muset vybrat datum a místo, kde se ta veškerá sláva odehraje. A to pro vás máme. Je jím právě Vinařský dvůr na faře Holánek sídlící v malebné obci Ivaň na Pálavě. Tedy v místě, které dýchá přívětivou atmosférou. Uprostřed nekonečných vinic, obklopeni historickými zdmi barokní fary.

Opravdu neobyčejné místo

Vinařství Holáňneprodukuje jen tak obyčejné víno, ale víno té nejvyšší kvality v biokvalitě. Vyrábí ho totiž výhradně z vlastních vinic rostoucích ve viniční trati Aeibis náležící do mikulovské vinařské podoblasti a obhospodářovanýchvýhradně ekologickou cestou. Pro místní vinaře pěstování a výroba vína není prací, ale vášní. Jejich vína dozrávají přirozenou cestou bez jakýchkoliv chemických zásahů. Vína zdravá a vysokojakostní zrající v historickém sklepě s dřevěnými sudy. A právě tato vína mohou téct proudem i na vaší svatbě.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu

Vaše svatba tu ale může být nezapomenutelná i z jiných důvodů. Ve Vinařství Holánek především s pořádáním svateb mají své zkušenosti. Vědí, jak na to. A svým zákazníkům poskytují služby těch nejvyšších kvalit. Vaše svatba se může uskutečnit v kostele, na farské zahradě i uprostřed vinice s výhledem na Pálavu. A svatební veselí se pak může uskutečnit buď za zahrádce fary, nebo ve vinném sklípku. A trvat až do brzkých ranních hodin. Více informací najdete na odkazu svatby jižní Morava.

Napsat komentář