Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Přechod ze školky do školy je obtížný nejen pro dítě, ale také pro rodiče. Čeká vás totiž nákup školních potřeb. Ale nemusíte mít strach, my vám s tím poradíme.

Nákup pomůcek pro předškoláka je poměrně náročný. Když zjistíte, kolik toho vlastně potřebuje, protočí se vám z toho panenky. Výtvarné potřeby, aktovka, penál, psací potřeby… Je toho opravdu hodně. V tomto článku se ale zaměříme pouze na výběr kvalitních výtvarných potřeb.

Nekupujte na tržnici

Základem je nekupovat vytvarne potreby na tržnici. Jasně, cena může být na první pohled lákavá, kvalita takovýchto potřeb je ale nevalná. Pokud takovéto výtvarné potřeby koupíte, brzy za vámi dítě přijde, že bude potřebovat další. V horším případě ho budou čekat horší známky, protože jeho barvy nebudou tak syté a výrazné jako u ostatních spolužáků.

Do kvalitních školních potřeb se tedy rozhodně vyplatí investovat. Stojí sice víc než ty z tržnice, rozdíl je ale výrazný. A to neplatí jen o výtvarných potřebách. Pokud se podíváte na propisky, penály, lepidla, dojdete ke stejnému rozuzlení. Levný penál se začne po chvíli ničit, propisky přestanou psát po několika stránkách, lepidlo bude plnit svoji funkci jen stěží…

Nákup potřeb online

Skvělou zprávou ale je, že všechny pomůcky nemusíte kupovat každou zvlášť. Rodičům prodejci často ulehčí práci tím, že nabídnou k prodeji celou sadu. V případě výtvarných potřeb tedy můžete koupit kufřík se vším potřebným – od vodovek, přes tempery až po štětce. Mnohdy navíc za zvýhodněné ceny.

Kvalitní školní potřeby nabízí obchod výtvarné potřeby Praha – Vytvarne-potreby.eu. Pro výtvarné potřeby se můžete zastavit přímo v pražské pobočce, nebo si objednat pohodlně online. Eshop nabízí příznivé ceny a rychlé dodání. Pokud tedy budete nakupovat školní potřeby na poslední chvíli, nemusíte mít strach, že by dorazily pozdě. Vybírat můžete například z prvotřídních akrylových barev nebo malířských stojanů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *