Bydlení,  Služby, rady, zajímavosti

Ideální nábytek pro děti

Drahé maminky, všichni víme, jak je vaše práce těžká. Staráte se o dítka, vychováváte je a snažíte se jim splnit jejich přání. My se nedivíme, víme, že jsou šťastné děti neodolatelné. Ale jak jim dopřát jen to nejlepší, a tak si vysloužit jejich úsměv? 

Jsme tu pro vás, abychom vám poradili v oblasti nábytkářství. Ideální nábytek pro děti je totiž vcelku těžký koncept. Měl by být praktický, funkční, nadčasový a samozřejmě něčím zajímavý, aby podporoval fantazii. Pojďme mrknout na to, co pořídit…

Domečková postel

Domečková postel 120×200 je snovou postelí pro chlapce i dívky. Její ojedinělý design je minimalisticky moderní. Zaručíme, že bude vypadat dobře v každém prostoru, a zároveň jej ozvláštní. To nejdůležitější je, že je praktický, jelikož si můžete vybrat variantu, která vám bude vyhovovat. Se zábranou, na nožkách, nebo jiný rozměr? Domečkové postele vám splní vše, jelikož mají mnoho různých kombinací. Tento styl nás prostě baví! Jen se vám tak neokouká. A kdyby přece, vždy jej můžete pozměnit – například vánočními světýlky, girlandami, lampiony, nebesy a tak dále.

Stan nebo Teepee

Ideální místo pro každodenní hry, ale také pro čtení! Jelikož nikdy není dost míst, které nás obklopí jsou komfortní náručí a schovají nás tak před světem. Děti toto potřebují zrovna tak, ne-li ještě více než my. Pořiďte si jeden z nich i vy, dejte do něj deky a polštáře. Stan či teepee se zaručuje za dětskou radost!

Nástěnka

V jednoduchosti je krása. Dalším prvkem, který bude každé dítě milovat, je klasická nástěnka. Může si na ni vystavit své oblíbené kresby, nebo na něj přišpendlíte důležité papírky, na které by se nemělo zapomenout. Pokud se vám nelíbí tato klasika, tak se poohlédněte po nástěnné tabuli s křídami.

 

Napsat komentář