Cestování

Hotel s výhledem na hrad Karlštejn: příjemné a romantické prostředí pro rodinné oslavy

Prostředí v okolí hradu Karlštejna má neopakovatelné kouzlo. Jestliže jste i vy podlehli romantickému Českému krasu a v nejbližší době vás čeká velká rodinná oslava, můžete ji uspořádat právě zde. Čeká tu na vás totiž Hotel Mlýn Karlštejn, jenž pro vás připraví báječné menu a pohostí vás, jak se patří.

Ideální místa pro rodinnou oslavu

Genius loci tohoto místa se nezapomenutelně zapíše do vaší rodinné historie. Ať už budete slavit významné výročí nebo třeba svatbu, hotel na břehu řeky Berounky poskytne prostor pro to, abyste v něm mohli strávit příjemný čas. K dispozici je také malý ostrov, kde si snoubenci často říkají své ano. Je zde klid a pohoda a romantická nálada, již je možné ještě podtrhnout konzumací chutných jídel, které pro vás připraví hotelová restaurace.

Chutné pokrmy a lahodná vína

Hotel u hradu Karlštejn nabízí vynikající gastronomii, možnost opékání na terase nebo na ostrůvku pod jezem. Hotelová restaurace se specializuje na pokrmy ze sladkovodních i mořských ryb, ke kterým vám obsluha doporučí některé z vín ze své české i zahraniční vinotéky. Protože jde hotel s dobou, nabízí svým hostům zdarma možnost internetového připojení prostřednictvím Wi-Fi sítě. Prostředí restaurace je nekuřácké. Kouřit je dovoleno pouze na letní terase.

Výborná dostupnost z Prahy

Výhodou hotelu a ubytování poblíž Karlštejna je jeho poloha nedaleko Prahy – sotva 25 kilometrů ho dělí od hlavního města. Je tedy snadno dostupný pro ty obyvatele velkoměsta, jež chtějí okusit romantickou atmosféru s výhledem na náš nejznámější hrad.

Místo vhodné i pro firemní akce

Hotel Mlýn Karlštejn je však připravený uhostit také účastníky firemního školení, které v jeho prostředí získá zcela jiný charakter. K dispozici je zde sál Petrarca a také potřebná technika, jako jsou TV, CD, DVD, plátno, flipchart, whiteboard a vysokorychlostní Wi-Fi internet.

Napsat komentář