Móda,  Móda a styl,  Zprávy

Velkoobchod s pracovním oblečením pro vyladěný vzhled vašich zaměstnanců

Pracovní oděvy neslouží pouze k ochraně pracovníků před povětrnostními vlivy, ušpiněním či úrazem, nýbrž také dokreslují celkové image firmy. Pokud vašim zaměstnancům nabídnete oblečení, které je inspirováno posledními módními trendy, ale zároveň je i funkční a pohodlné, nebudete je muset do jeho nošení nutit.

Bavlna nikdy nezklame

Základem zaměstnaneckého šatníku jsou ve většině případů pracovní trička. Dají se velmi snadno kombinovat s dalším oblečením, jsou k dostání v široké škále barev, velikostí a střihů. Bavlna je kvalitním materiálem, který je prodyšný, pohodlný a příjemný k pokožce. Firemní trička můžeme nechat potisknout nebo doplnit výšivkou se jménem pracovníka či logem vaší společnosti. Jedná se rovněž o sjednocující prvek, jenž posiluje týmového ducha firmy.

Jaké byste měli mít požadavky?

Pracovní oblečení Brno vám ze svého sortimentu nabídne trička, košile, polokošile, blůzy, svetry, zástěry, kalhoty, šortky, bundy a vesty. Každá profese klade jiný důraz na specifické vlastnosti pracovních oděvů. Podle čeho byste se měli řídit? Pro všechny obory platí, že oblečení má být praktické, pohodlné a funkční. Zaměříme-li se na průmysl a stavebnictví, zde musí být pracovní oblečení odolné vůči povětrnostním podmínkám a robustní, aby se předešlo případným úrazům. Naopak ve službách upřednostňujeme prodyšné a elastické materiály, které nás nebudou omezovat v pohybu.

Firemní oblečení na zakázku

Dle vašich individuálních požadavků lze vyrobit pracovní oděv z vybraného materiálu, potisknout ho či opatřit výšivkou přímo na míru. Potisk je realizován sítotiskem, digitální formou nebo nažehlením. Stačí dodat grafický podklad v křivkách, upřesnit počet kusů, barvu, materiál a druh oblečení. Na základě těchto informací obdržíte přesný vzorek, po jehož odsouhlasení započne výrobní proces.

Napsat komentář