Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Už vás nebaví pohled na mnohdy fádní nábytek, kterého je plný interiér? Aby ne, minimálně dětský pokoj si zaslouží nějaké speciální oživení, které bude stát za to. Výbornou volbou jsou bezesporu elegantní sedací vaky a pytle. Působí velmi neformálně, ale přesto elegantně a designově povedeně. Alternativ volby takovéhoto pytle nebo vaku je poměrně hodně a volba se většinou odvíjí pouze od vkusu konkrétního rodiče nebo dítěte. Jaké možnosti tedy existují?

Jednobarevné variace, nebo různé zajímavé tvary

Sedací vaky a pytle je možné vybírat ve spoustě zajímavých odstínů. Hodně oblíbené jsou hlavně ty jednobarevné, které se vyznačují spíše konzervativnějším vzhledem. Přesto se hodí do jakéhokoli dětského pokoje. Mohou buď ladit s okolním vybavením, nebo kontrastovat. Hodně oblíbené jsou i specifické tvary, mezi které se řadí kupříkladu fotbalový míč. Co jiného byste měli také mladému fotbalistovi pořídit? Holky zase ocení tvar nosorožce majícího hned několik barev. Motivů je ale mnohem více. Vybírat si jednoduše online můžete třeba v eshopu atan.cz.

Pohodlí, kdekoli potřebujete

Velkou výhodou sedacího vaku je fakt, že si jej můžete přenést kamkoli dle vaší potřeby. Tam, kam ho položíte, můžete bez problémů odpočívat. Relax si i děti dopřejí na místech, kde by se to snad ani nedalo čekat. Pokud si dítě chce odpočinout třeba v obývacím pokoji a na sedačce už není místo, využijte právě služeb sedacího vaku.

Pevné a odolné posezení

Máte pocit, že by sedací vaky nemusely být nejlepší řešením z hlediska jejich minimální výdrže? Pak jste na omylu. Samotná látka, ze které jsou vaky ušity, je maximálně pevná a kvalitní. Když už dojde k protržení vaku, není problém jej doplnit. Jeho vnitřní výplň totiž tvoří polystyren, který jednoduše dokoupíte v pytlích.

Napsat komentář