Bydlení

Perské koberce patří mezi ty nejlepší

Každý by chtěl doma mít krásnou, snadno udržitelnou a zároveň levnou podlahu. Avšak ani ty nejmodernější krytiny nedokáží poskytnou toto všechno najednou. Proto je potřeba vždy volit větší či menší kompromisy.

Chcete-li vlastnit něco, na čem vám nebude zima a zároveň se bude jednat o vizuálně podmanivou záležitost, zvolte si perský koberec.

Vrací se zpátky do módy

Není to tak dávno, co byly koberce výrobci moderních podlahových krytin dehonestovány jako přežitek, který je nezbytné mít neustále v čistírně. Do jisté šlo o pravdu, nicméně hodně zkreslenou.

Nejen tehdejší, ale i moderní koberce https://e-shop.buchara.cz/moderni_koberce se docela špiní, ovšem dnes již není problém je dát zase celkem rychle do pořádku. Současné saponáty i vysavače dokáží dělat zázraky i s tmavším tepichem, na kterém jde vidět pomalu každé smítko.

Na rozdíl od trochu neosobních plovoucích podlah, případně parket, vám bude na koberci jen málokdy zima od nohou, a to i když si doma užíváte chození bos. Dřevo nebo umělé materiály vás zespodu rozhodně příliš nezahřejí, tedy pokud nemáte v podlaze nainstalované topení.

Po kobercích se dobře chodí nejen protože hřejí, ale také z důvodu jemnosti a měkkosti. Z toho pohledu nemají tepichy žádnou konkurenci. I proto jsou opět v hojné míře žádané.

Perské varianty

Pokud chcete mít doma opravdu něco extra, tak sáhněte po některém z perských koberců https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce. Nejde o nic laciného, právě naopak. I cenově nejdostupnější modely mohou stát vyšší desítky tisíc. Zde však platíte za exkluzivní zboží, které nikdo jiný na světě nemá.

Perské koberce se totiž vyrábějí ručně, nikdy sériově. Proto je každý originálem. Navíc jde o krytinu, která vydrží při správném zacházení fungovat i několik generací. Jedná se tedy tak trochu i o investici do budoucna.

Napsat komentář