Cestování,  Služby,  Služby, rady, zajímavosti,  Zajímavosti

Kam na burger v Břeclavi?

Burger. Oblíbené jídlo z Ameriky, které se však s úspěchem rozšířilo do celého světa. Není snad nikoho, kdo by nemiloval lahodné hovězí mezi bulkami, případně nemaso či nějaký ten dobrý sýr. Burgery totiž nejsou pouze pro masožravce!

A jaké nabízí burgery Břeclav? Budete se divit, ale toto pětadvacetitisícové město dlouho nemělo pořádnou burgrárnu. Alenka s Honzou se rozhodli to změnit, navázali na úspěšný odkaz břeclavské Kantýny a začali servírovat Burgery zajímavých chutí. Inspiraci lovili v zahraničí, a zřejmě i proto v nabídce nechybí také burgery pro vegetariány a vegany. Ale prvně se pojďme podívat na zoubek těm masovým.

Do burgerů patří poctivé maso

Dobře propečená bulka je sice fajn, ale každý masožravec ocení hlavně tu chuť masa mezi bulkami. Právě proto se v podniku Mezi bulky rozhodli používat pouze kvalitní maso od regionálního dodavatele. Každý masový burger Břeclav z Mezi bulky má základ v rodinné Farmě Rudimov, kde se chová skot Aberdeen Angus. Žádné maso z velkochovů a plné chemikálií.

Výbornou volbou je také nemaso

Kromě masového burgeru si však v Břeclavi můžete dát i veganský Where is the beef? či Fake s vlastním NeMasem, vegetariány pak potěší klasický sýrový burger. A příloha? Dejte si skinny hranolky, vyzkoušejte hranolky s česnekovým máslem postrouhané cheddarem, jalapeño hranolky nebo zeleninový salát vhodný i pro vegany. Jak vidíte, myslí se na zákazníky s různými stravovacími preferencemi. V roce 2021 bychom totiž měli mít možnost vybrat si, co budeme jíst.

Ochutnejte speciál měsíce

Každý měsíc je navíc připraven nějaký speciál. Aktuálně je to Kosťa’s s BIO hovězím double, gorgonzolou, hrubozrnnou hořčicí, limetou, medem, opečenou slaninou, rajčetem a salátem. Jak tyhle chutě dohromady chutnají? Přijďte burger ochutnat a přispějte na dobrou věc. 10 % z prodeje speciálu měsíce jde Zapsanému spolu Vilík z. s. na Willíka s dětskou mozkovou obrnou a Dundee Walker syndromem.

A ještě jedna důležitá informace na závěr. Mezi bulky najdete na adrese Nár. hrdinů 18 v Břeclavi.

Napsat komentář