Uncategorized

Co nabízí školní bufety? ReFresh Bistro už 4 roky jen to nejlepší

Nad zdravou svačinou připravenou od maminky v minulosti často zvítězil sáček brambůrek nebo nějaká sladkost. Od roku 2016, kdy vešla v platnost pamlsková vyhláška, je však vše jinak. Mladší školní děti si tyhle pochutiny plné soli či cukru pořídit nemohou. Co jim sortiment školních bufetů vlastně nabízí?

Rok po přijetí přísné pamlskové vyhlášky, která spoustu školních bufetů donutila zavřít, vstoupila na trh síť ReFresh Bistro. Jejich školní bufety se chopily příležitosti a do českých škol začaly přinášet zdravé pokrmy odpovídající vyhlášce. Jaké?

Polévky, zapečené tousty i chlazené bagety

V sortimentu bufetů ze sítě ReFresh Bistro toho najdete opravdu spoustu od teplých polévek přes chlazené bagety až po zapečené tousty. Ty patří k oblíbenému sortimentu, ročně se jich prodá přes milion.

V nabídce bufetů byste našli pouze kvalitní potraviny častokrát z místních pekáren a od ověřených smluvních dodavatelů.

Nechybí ani nabídka nápojů, jako je káva či ovocné smoothie.

Není divu, že školní bistra ReFresh Bistro s oblibou navštěvují nejen žáci, ale i učitelé. Fronty se zde přesto netvoří.

Přestávky jsou krátké, není čas stát frontu v bufetu

Zakladatelé sítě ReFresh Bistro si ze svých školních let velmi dobře pamatují, jak krátké byly přestávky. Nikdo je nechce trávit stáním fronty v bufetu. Školní bufety ReFresh Bistro proto používají důmyslný pokladní systém a studentům rozdávají kartičky. Pomocí těchto kartiček systém dokáže automaticky ohlídat, co danému studentovi v souladu s pamlskovou vyhláškou může prodat. Postupně jsou do bister přidávány také samoobslužné pokladny, aby se proces prodeje ještě zrychlil.

Síť ReFresh Bistro neusíná na vavřínech, neustále modernizuje a od září letošního roku bude zdvojnásobovat počet svých poboček. Z původních 18 jich nyní bude 35. Nezastavila ji ani pandemie koronaviru.

Napsat komentář