Cestování,  Služby,  Zprávy

Bourali jste? Nepojízdné auto vám ještě může vydělat peníze

Nabouraný nebo nepojízdný vůz? Připravte se na to, že vás v následujících dnech čeká spousta nákladů spojená s jeho likvidací. Co kdyby to ale bylo naopak? Kdybyste vy dostali peníze za vrak? Stačí vědět, kam napsat.

Vypočítejte si cenu

Služba https://zahotove.cz/ nabízí odkup bouraných vraků i nepojízdných vozidel určených k likvidaci. Zatímco v jiných případech byste museli za odvoz sami platit, díky Zahotove.cz dostanete zaplaceno vy. Kolik to bude, přitom můžete zjistit přímo na jejich webových stránkách. Tam totiž najdete formulář, kam stačí vyplnit:

  • typ auta,
  • rok výroby,
  • objem motoru,
  • počet najetých kilometrů,
  • palivo,
  • kontakt na vás.

Připojit můžete i fotografie a další soubory včetně doplňujících informací, díky nimž se vám pak ozvou lidé přímo z této společnosti a domluví s vámi další postup. Ještě před odvozem a samotnou likvidací budete vědět cenu, za kterou bude možné odkup uskutečnit. Ta přitom záleží nejen na vyplněných informacích, ale třeba na originalitě jednotlivých dílů nebo poptávce po jednotlivých dílech.

Postup likvidace

Jak celý proces odkupu probíhá? Začne to tím, že společnost kontaktujete skrz formulář na internetových stránkách. Na základě těchto informací a kontaktu s vámi pak Zahotove.cz připraví předběžnou cenovou nabídku. Pokud budete souhlasit, do 24 hodin si pro vaše auto přijedou, důkladně jej prohlédnou a připraví pro vás kupní smlouvu. Po jejím podpisu pak dostanete peníze a protokol o likvidaci.

Likvidace vozidel na vlastní náklady by jinak byla finančně náročná záležitost. Díky této službě ale můžete peníze nejen ušetřit, ale ještě si přivydělat. Nezáleží na tom, jestli je auto bourané, nebo je nepojízdné a jen se jej nevyplatí opravovat. Stačí jeden kontakt a dozvíte se, kolik můžete za váš automobil získat peněz.

Napsat komentář