Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Nenarodili jsme se dokonalí, ovšem dnešní doba po nás dokonalost vyžaduje. Nemáte už tak projasněný pohled, protože vám padají oční víčka? Máte asymetrická nebo malá prsa? Nejen s tím si poradí plastická chirurgie.

Modelace prsu Praha

Prsa představují důležitou část ženského těla. Primárně mají sice funkční vlastnost z hlediska kojení, ovšem pokud má dáma plný dekolt, snadněji svádí muže. Právě ale, když její prsa nejsou dokonalá, trápí se. Přitom s přírodou moc nenaděláme. Je jen velmi malé procento žen, které mají symetrické poprsí. Některé dámy mají malá prsa, jiné až moc velká. S věkem ňadra samozřejmě klesají. Co s tím? Mezi nejčastější zákroky v této sféře patří zvětšení prsou, nejběžněji se využívá gelových silikonových implantátů. Můžete si vybrat jednak velikost, která se stanoví dle mililitrů. Dále je tu tvar. Existují kulaté silikonové implantáty, také ale anatomické silikonové implantáty, které působí přirozeně. Zadejte do vyhledávače např. „modelace prsu Praha“ a najděte, kdo ve vašem okolí tyto zákroky provádí. Vždy ale nejde pouze o zvětšení. Provádí se i zmenšení, protože velká prsa mohou způsobovat bolesti zad. Mezi další operace prsou patří i ty estetické. Například korekce vpáčených bradavek nebo úprava prsů, kdy jejich pozvednutí má za pozitivní výsledek, že prsa vypadají hned zvednutě.

Plastické operace očních víček cena

Mezi další žádané operace patří úpravy horních a dolních víček, přičemž žádanější je úprava horních linií. Na zákrok chodí nejčastěji ženy kolem 40. roku. Povadlé víčko totiž přidává roky a navíc i hůře vidíte. Jde o relativně jednoduchou operaci, která vám rozzáří obličej. Kolik vás to bude stát? Počítejte kolem 15 000 korun. Nebo si zadejte do vyhledávače „plastické operace očních víček cena“ a podívejte se na nabídky klinik. Tuto příznivou částku nabízí např. MUDr. Ivan Justan, Ph.D., který rovněž poskytuje i další služby ve sféře plastické chirurgie.

Napsat komentář