Bydlení,  Služby

Jarní dny jsou inspirativní, proto osvěžte domácnost novými záclonami, závěsy a povlečením!

Teplé období roku je nejkrásnější, a proto si zaslouží hezké přivítání. Díky kvalitnímu bytovému textilu, jako jsou záclony, závěsy a povlečení, pustíte do své domácnosti svěžest a vzdušnost. Na stůl položte ubrus s květinovým vzorem, na okna pověste sněhobílé záclony a peřiny povlečte do barevného povlečení.

V dnešní době je k dostání bytový textil, který bere dech. Prodejci nabízejí designové kousky, které jsou připraveny osvěžit váš interiér. Ruku na srdce. Každá hospodyňka by měla zařídit pro svou rodinku pravé teplo domova. Jenom tak se bude cítit v domácnosti příjemně a útulně.

Záclony mnoha designů a provedení

Okna bez záclony jsou prázdná a nevýrazná. Je úplně jedno, zda si na okna pověsíte model krátký, dlouhý, barevný či bílý. V každém ohledu zútulníte kompletně interiér. Vybírat můžete z mnoha provedení, výšek, šířek, vzorů i typů. Někomu se líbí abstraktní a geometrické vzory, jiný nedá dopustit na jednoduchý nebo tradiční styl. Ať už je to jakkoliv, nikdy nešlápnete vedle, protože metrážové i hotové záclony propůjčí každému pokoji vzdušnost. Do obýváku se hodí produkty s celoplošným potiskem, do dětského pokoje zase záclony s pohádkovými motivy a ložnici rozněžní moderní vzor. Když si pořídíte k zácloně krásné závěsy, bude vaše domácnost dokonale sladěná. I když jsou v posledních letech v módě spíše žaluzie a rolety, závěsy jsou stylovější a udržují se lépe v čistotě.

Povlečení hebké jako samet

Ať už je léto, nebo zima, vždy se rádi zachumláte pod heboučké povlečení. V chladnějším období roku jsou aktuální modely z flanelu, v letních dnech oceníte jemnost a savost bavlny. Nároční uživatelé se mohou přiklonit k povlečení z bavlněného saténu exklusive. Pokud byste rádi osvěžili interiéry kvalitním bytovým textilem, mrkněte se do e-shopu Dante, kde najdete pestrou nabídku dekorací a doplňků do ložnice, kuchyně, obýváku i dětského pokoje.

Napsat komentář